Lika przedstawia klimatyczną, rockową balladę pt. „Czas na życie”.

„Jestem dzieckiem korporacji, żyjąc w biegu z mocnym tempem. Wiem, ze jest nas wielu. Wszystkim zabieganym, z nosem w telefonach i laptopach dedykuję mój nowy utwór, bo trzeba jeszcze jakoś w tym wszystkim znaleźć czas na życie…”

Słowa do utworu napisał Bogdan Malach, współpracujący od lat z zespołem Czerwone Gitary. Muzykę skomponował Ryszard Manias. Produkcją muzyczną zajął się Wiktor Tatarek, znakomity muzyk, który na koncie swojej współpracy ma takie nazwiska jak Ewa Bem, Reni Jusis, Andrzej Dąbrowski, Mietek Szcześniak, Grażyna Łobaszewska, Justyna Steczkowska, Grażyna Łobaszewska, Brathanki i Aga Dyk. 

Teledysk powstał w Przywidzu, przepięknym miejscu na Kaszubach, podczas festiwalu Rockblu Przywidz, na którym co roku spotykają się wybitni artyści rockowi i alternatywni.

Autorem zdjęć jest Marcin Kobryń.

LIKA (AngeLika Wdowczyk) to rodowita warszawianka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i … prawniczka.Laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” (w edycji finałowej w PKiN z zespołem Perfect w piosence: „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele: „Biały Latawiec”) i Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie.

Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach.  Jest Członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Spełniona zawodowo i rodzinnie powraca do swojej muzycznej pasji. Obecnie kończy nagrania na swoją debiutancką płytę.

Leave A Reply

Your email address will not be published.