Marcin „Czersky” Czerwiński prezentuje najnowszy singiel „Labirynt”

Marcin „Czersky” Czerwiński prezentuje najnowszy singiel „Labirynt”

Marcin Czerwiński zdj. grupazpr.pl

Marcin „Czersky” Czerwiński „Labirynt” to fuzja reggaetonu i moombahtonu z bardzo melodyjnym refrenem. Całość utrzymana jest w nieco romantycznym klimacie, ale przy zachowaniu sznytu kultury Urban. Tekst opowiada o poszukiwaniu drugiej osoby, dzięki której jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko oraz przypomina jak ważna jest bliskość drugiego człowieka w naszej dzisiejszej „trudnej” rzeczywistości. Teledysk powstał na krętych uliczkach Puerto Platy i Santo Domingo na ulubionej przez Marcina Dominikanie.

Marcin Czerwiński to kompozytor, wokalista i producent. Pierwszy raz dał się poznać w 2013 roku w programie Polsatu „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, a już w 2014 roku wydał debiutancki album „Chwyć swe marzenia”. Chwilę później artystę można było usłyszeć w wielu stacjach radiowych m.in. w Radiu Eska i RMF Maxxx. Marcin wielokrotnie pojawiał się w telewizjach śniadaniowych, był również jurorem w programie „Śpiewajmy Razem – All Together Now” w Telewizji Polsat, a w 2019 roku można było go zobaczyć i usłyszeć na trasie „Eska Summer City”.

Marcin „Czersky” Czerwiński „Labirynt”

Muzycznie Marcin poszedł w kierunku swojego ulubionego gatunku Urban Music, Reggaeton i Afro Pop. Jest nazywany prekursorem tej muzyki w naszym kraju. Marcin jest autorem swoich tekstów, komponuje muzykę dla siebie oraz dla innych artystów. Wraz z grupą przyjaciół stworzył „The Lions Cartel”, który zajmuje się wyszukiwaniem talentów, które później produkcyjnie i promocyjnie wspierają. W 2021 zrealizował dominikański projekt w ramach, którego powstały utwory „Noc i dzień”, „Tlen”, „Lecieć wyżej” i „Endorfina”. Teraz światło dzienne ujrzał jego najnowszy singiel „Labirynt”, również zrealizowany na Dominikanie.

grupazpr.pl

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.