MaRina z okazji 25-lecia działalności artystycznej z nową piosenką na Opole

Podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu MaRina zaprezentuje utwór “W Blasku” specjalnie przygotowany na koncert “Wielka Gala – Od Opola do Opola”, który rozpoczyna się już w ten piątek 9 czerwca o godzinie 20:00.

 

Podczas pierwszego dnia koncertu KFPP w Opolu, MaRina zaprezentuje po raz pierwszy utwór zatytułowany: MaRina “W Blasku” feat. Sound’n’Grace, który przygotowywany był na ten koncert przez ponad pół roku w składzie blisko 100 osobowym.

 

Stworzenie W Blasku to kilka miesięcy pracy wielu wspaniałych muzyków. Cieszę się, że będziemy mieli możliwość zaprezentowania utworu na żywo i to premierowo w Opolu, podczas największego święta muzycznego w Polsce. W dzieciństwie, występując na kolejnych przeglądach i konkursach wokalnych, zawsze marzyłam o wykonaniu w Opolu utworu z takim rozmachem aranżacyjnym, dającego pole do wyrażenia wielu emocji, wzorem największych ikon sceny muzycznej – Edyty Górniak czy Mariah Carey. W 2023 roku, a więc na 25-lecie mojej działalności artystycznej zaprezentuję balladę, która wzrusza i mam nadzieję spotka się z ciepłym przyjęciem widowni w Opolu, ale i widzów przed telewizorami. Zapraszam serdecznie” – powiedziała MaRina.

 

OBSERWUJ MARINE:

Instagram

Facebook

YouTube

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.