Maya Krav – ,, Vigza”

Maya Krav zaprasza do świata elektroniki.  Po  gęstym,  wciągającym w trans ,,Time up „, remixie ,, Bad Habits”, nadeszła ,,Vigza”. Tym razem stery przejęła gitara z perkusją.  Początkowy bit przekształca  się w pulsujący repertuar dźwięków, które w drugiej połowie utworu dają popis gitarowych brzmień.

Posłuchaj w serwisach streamingowych: https://linktr.ee/maya.krav

Maya Krav o singlu :

„VIGZA” wzięła się ze słowa „wixa”, które może być opisywane jako wstąpienie w nowy wymiar rzeczywistości. Pomimo, że jest najczęściej używane w trakcie techno imprez, to jest również stosowane jako określenie emocji, między innymi euforii, która nie pozwala człowiekowi zapomnieć o najbardziej magicznych przeżyciach. I takie odczucia wzbudza ta piosenka.

Kim jest Maya Krav ?

Maya Krav jest autorką i producentką muzyki elektronicznej. Zadebiutowała w zeszłym roku wydając singiel „Deep&High”, a każda z jej piosenek jest obdarzona szczyptą brokatu. Co więcej, zremiksowała „Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky. Jest też zwyciężczynią programu muzycznego Stage4YOU, a w tym roku m.in. supportowała Sanah w koncercie pt. „Siła jest kobietą”, a także zagrała Juwenaliach Warszawskich, Krakowskich oraz IGRACH. Brokatowa solistka pochodzi ze Śląska i chętnie eksperymentuje z brzmieniami.

Obserwuj:

Facebook 

Instagram

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.