Męskie Granie zagra w Krakowie!

W najbliższy weekend jedyna w Polsce trasa festiwalowa powróci do Krakowa. Ten cieszący się niesłabnącą popularnością projekt sponsorowany przez markę Żywiec słynie z eklektyzmu i muzycznego bogactwa, co już 4 i 5 sierpnia w Muzeum Lotnictwa udowodnią m.in.: Miuosh X Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne” z gościnnym udziałem Julii Pietruchy, Natalii Grosiak, Dawida Tyszkowskiego, Błażeja Króla, Marceliny, Wiktora Waligóry, Marcina Wyrostka, Franka Trojanowskiego, a także Voo Voo feat. Anna Maria Jopek, Leszek Możdżer oraz O.S.T.R. Zwieńczeniem piątkowych atrakcji będzie projekt Męskie Granie Przestawia: Nosowska – Król, a podczas sobotniego wielkiego finału wystąpi Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, która od samego początku porywa publiczność. Wciąż trwa też konkurs o „Złoty Bilet”, czyli dożywotnią wejściówkę na Męskie Granie.


Krakowska odsłona

Twórcy trasy festiwalowej Męskie Granie chcą zapewniać miłośnikom muzyki jeszcze więcej pretekstów do wychodzenia z domu, spotykania się z bliskimi i obcowania z polską kulturą. To dlatego w tym roku na scenie po raz kolejny nie zabraknie muzycznych eksperymentów, nieoczywistych artystycznych zderzeń oraz łączenia konwencji i stylów. Już w piątek, 4 sierpnia, w Muzeum Lotnictwa na Scenie Głównej zagrają: WaluśKraksaKryzys; Kaśka Sochacka; Miuosh X Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne” z gościnnym udziałem Julii Pietruchy, Natalii Grosiak, Dawida Tyszkowskiego, Błażeja Króla, Marceliny, Wiktora Waligóry, Marcina Wyrostka, Franka Trojanowskiego; Mrozu oraz zupełnie nowy format – Męskie Granie Przestawia. Podczas tej edycji odpowiadają za niego Nosowska i Król, którzy wspólnie z Michałem Fox Królem przygotowali absolutnie wyjątkowy program na piątkowe wieczory. W sobotę na Scenie Głównej będzie można usłyszeć: Sorry Boys; Voo Voo feat. Anna Maria Jopek, Leszek Możdżer; Vito Bambino oraz Zalewskiego. Na zakończenie całego weekendu odbędzie się niezwykle wyczekiwany przez fanów koncert Męskie Granie Orkiestry 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, którzy zaprezentują swój program przygotowany z myślą o tegorocznej trasie, w tym m.in. singiel „Supermoce” mający ponad 22 mln wyświetleń na YouTube.

Równie interesująco będzie na Scenie Ż. W piątek wystąpią na niej: Lordofon; Dominika Płonka feat. Lowpass (Miły Atz, Marceli Bober, Miroff, Wuja Hzg); Daria Ze Śląska; Bałdych/Możdżer oraz O.S.T.R. W sobotę będzie można natomiast usłyszeć: Julię Rockę; Arka Kłusowskiego; Yanna; Paulinę Przybysz feat. Asthma oraz Baascha. W przerwach między koncertami publiczność rozgrzewać będzie międzynarodowa orkiestra Rebel Babel Ensemble. Muzycy przygotowali na tę okazję m.in. utwór „Supermoce” w zupełnie nowej aranżacji.

Dożywotni bilet na Męskie Granie

W tym roku fani trasy mają także szansę wygrać dożywotni bilet na Męskie Granie. Wystartował konkurs o „Złoty Bilet”, w ramach którego można zdobyć coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych. Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami zamieścić zdjęcie na Instagramie. „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu. 

Kampera będzie można znaleźć w Krakowie w poniższych lokacjach:

1 sierpnia

10.00 – 14.00 Kaufland Kraków-Kapelanka (ul. Kapelanka 54)

16.00 – 20.00 Alma Kraków (ul. Pilotów 6)

2 sierpnia

16.00 – 24.00 Bezogródek food & music tropical spot (ul. Focha 41, przy Błoniach)

3 sierpnia

10.00 – 14.00 Carrefour (ul. Zakopiańska 62)

18.00 – 24.00 Hype Park (ul. Kamienna 12)

4 i 5 sierpnia

Muzeum Lotnictwa

 

Partnerem płatności jest BLIK.

Partnerem technologicznym trasy Męskie Granie 2023 jest PLUS.

Dzięki Free Now dla wszystkich uczestników wydarzenia z hasłem MESKIEGRANIE23 jest zniżka (2 x 50% zniżki o maksymalnej wartości 10 zł na każdy przejazd z hasłem). 

Dodatkowych informacji udzielają:

Anetta Gołda, Hope, tel.: 796 334 255, mail: anetta.golda@agencjahope.pl
Katarzyna Walczak, Hope, tel.: 791 269 918, mail: katarzyna.walczak@agencjahope.pl


***

Żywiec to jedna z wiodących marek piwnych na polskim rynku. O silnej pozycji Żywca decydują najwyższa jakość podkreślana w każdym obszarze prowadzonych działań i przywiązanie do tradycyjnej receptury – Żywiec powstaje wyłącznie z 3 składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej górskiej wody, według receptury stworzonej przez browarników z Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. W 2006 roku w hołdzie Żywcowi powstało muzeum, którego podwoje corocznie odwiedza ponad 100 tys. gości. Marka sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, m.in. cieszącą się olbrzymim zainteresowaniem trasę koncertową Męskie Granie. Symbol piwa, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku. W 2021 i 2022 roku marka Żywiec wybrana została TOP Marką Roku. W 2022 roku Żywiec został uznany najlepszą piwną marką w Polsce wg magazynu Forbes.

Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce oraz lider w innowacyjnych segmentach piwa. Firma warzy piwo w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Browarze Warka, Browarze Leżajsk, Browarze Elbląg, Browarze Namysłów. Do najsilniejszych marek spółki obok Żywca należą Heineken, Desperados, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie, Leżajsk, Specjal, Namysłów i Brackie. Grupa Żywiec jest także liderem rynkowym segmentu piw bezalkoholowych (Żywiec 0,0%, Heineken 0.0%, Warka Radler 0,0%). Firma powiązana jest z Grupą HEINEKEN. Więcej informacji o firmie: www.grupazywiec.pl

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.