Metallica zagra wirtualne koncerty w Fortnite.

Metallica, jako pierwszy zespół w historii gry, dołączyła do Fortnite. Wirtualny koncert „Metallica: Fuel. Fire. Fury” odbędzie się 22 i 23 czerwca.

Metallica jest pierwszym zespołem, który przejmie scenę w Fortnite. Od 13 czerwca gracze mają do dyspozycji specjalny tryb Metalliki w Fortnite Festival, Battle Royale, LEGO Fortnite, Rocket Racing i wielu innych, a już 22 i 23 czerwca zespół zorganizuje koncerty „Metallica: Fuel. Fire. Fury”. Wybudowane za pomocą Unreal Editor przez studio Magnopus, koncerty to zupełnie nowy, grywalny koncert, który zabierze graczy przez sześć ulubionych utworów Metalliki. Tematyczny gameplay i intensywność porównalna do tej, jakiej można doznać na występach na żywo, sprawią, że Metallica w Fortnite stanie się niezapomnianym przeżyciem.
22 i 23 czerwca koncert odbędzie dostępny w następujących godzinach – będą to jedyne możliwości, by doświadczyć „Metallica: Fuel. Fire. Fury” na żywo:
Sobota, 22 czerwca:
20:00 czasu polskiego
23:00 czasu polskiego
Niedziela 23 czerwca:
5:00 czasu polskiego
16:00 czasu polskiego
20:00 czasu polskiego
23:00 czasu polskiego

Podczas czwartego sezonu Fortnite Festival, fani zespołu Metallica usłyszą żelazne klasyki takie jak „Enter Sandman”, „Ride the Lightning” i „Master of Puppets”. Muzycy odwiedzą Fortnite nie tylko, by zagrać wirtualny koncert. Fortnite wprowadza Battle Stage, nowy sposób na współzawodnictwo. Tryb będzie dostępny także po zakończeniu współpracy z Metalliką. Fortnite Festival potrwa do 16 sierpnia.
Przypominamy, że Metallica wystąpi w Warszawie w dniach 5.07 i 7.07 na PGE Narodowym w ramach trasy M72 WORLD TOUR, promującej album „72 Seasons” wydany w 2023 roku. Bilety wciąż dostępne na stronie: LiveNation.pl
Natomiast w sobotę, 6 lipca, odbędzie się specjalne wydarzenie METALLICA WARSAW TAKEOVER, podczas którego fani będą mogli m.in. zobaczyć film „Cliff ‘Em All” oraz wziąć udział w spotkaniu autorskim z fotografem zespołu i autorem książki „Metallica. The Black Album In Black & White Book” – Rossem Halfinem.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.