Zobacz „W głowie się nie mieści 2” w Cinema City i wygraj wycieczkę do Lizbony dla całej rodziny.

Do kin Cinema City w całym kraju trafił długo wyczekiwany film „W głowie się nie mieści 2”. Ci, którzy w czerwcu postanowią obejrzeć ją w Cinema City, będą mogli wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Do wygrania wycieczka do Lizbony dla całej rodziny, a także niesamowite gadżety związane z filmem.

Po prawie dekadzie od premiery „W głowie się nie mieści”, Disney i Pixar prezentują drugą część kultowej animacji. To powrót do umysłu Riley, obecnie świeżo upieczonej nastolatki. Centrala sterowania przechodzi gruntowny remont, bo pojawiły się nowe Emocje! Radość, Smutek, Złość, Strach i Odraza, które dotąd z powodzeniem kierowały całym przedsięwzięciem, z pewnym wahaniem witają nowego przybysza – Niepewność.

Od 12 czerwca film można zobaczyć w kinach Cinema City w całej Polsce – między innymi w formatach IMAX i 4DX.

Z okazji premiery „W głowie się nie mieści 2” Cinema City przygotowało wyjątkowy konkurs dla swoich widzów i widzek. Wystarczy pomiędzy 4 a 30 czerwca kupić bilet na dowolny seans tego filmu w sieci kin Cinema City, następnie pomiędzy 7 a 30 czerwca podać numer biletu lub rezerwacji w formularzu dostępnym na stronie https://emocje.cinema-city.pl/ i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Wstyd, Zazdrość, Nuda, Obawa, Radość, Gniew, Odraza, Smutek, a może Strach? Którą z filmowych emocji chciałbyś/chciałabyś poznać i dlaczego?” (aby wziąć udział w konkursie, trzeba być pełnoletnim).

Do wygrania pięciodniowa wycieczka do Lizbony dla całej rodziny (dwoje dorosłych i dwójka dzieci do 16. roku życia), podczas której zwycięzcy będą mogli liczyć m.in. na zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu, przepyszne śniadania oraz codzienne atrakcje. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest pięć zestawów gadżetów związanych z filmem „W głowie się nie mieści 2” (bluza, naklejki i czapka dwustronna).

Życzymy powodzenia!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.