Miuosh + Piotr Zioła = więcej niż „NIKT”

MIUOSH powraca z nowym albumem, promowanym przez singiel „NIKT”. Po blisko czteroletniej przerwie od ostatniego solowego wydawnictwa, we wrześniu na rynek trafi najnowszy krążek artysty zatytułowany „POCZĄTEK”.

 

W pierwszym singlu gościnnie udziela się Piotr Zioła. Za warstwę tekstową i muzyczną w całości odpowiada MIUOSH. Produkcją wideoklipu zajęła się grupa BOSKO Films.

Równocześnie w sklepie Fandango Records ruszył preorder albumu w dwóch wersjach.

Album „POCZĄTEK” opowiada o rozumieniu świata i rzeczy na nowo. To opowieść o próbie poradzenia sobie z nieodpowiednimi mechanizmami i przyzwyczajeniami oraz o pojmowaniu wszystkiego dookoła wręcz w dziecinny sposób, który przesycony skrajnymi emocjami daje szansę postawienia priorytetów dorosłego życia na nowo.

Na krążku MIUOSH mówi o osobach, dla których stara się wszystko raz jeszcze zbudować i które budują to razem z nim. Nie brakuje też historii osób, u których artysta podpatruje inspirujący sposób patrzenia na rzeczywistość.

Znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent, będzie promować swój najnowszy krążek w najciekawszych salach Polski, do których zawita z muzykami z FDG. Orkiestry w poszerzonym składzie.

Jak zawsze towarzyszyć mu będą wyjątkowi goście, którzy i tym razem świadczą o niezaprzeczalnym poziomie całości – obok gospodarza krążka będzie można usłyszeć: Błażeja Króla, Piotra Ziołę i Natalię Szroeder.


Miuosh

Facebook Instagram YouTube Spotify

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.