PREMIERA Szefner „Bystrzak”

Nowy singiel od Miłosza Szefnera. Kim jest tytułowy Bystrzak?


Miłosz Szefner, utalentowany debiutant po mocnym wejściu na scenę muzyczną takimi utworami jak „Ale mi się nie chce”, „Znój Horror Pańszczyzna” czy „Matka Ziemia”, właśnie wydał najnowszy singiel – „Bystrzak”.

Miłosz Szefner swoim niepowtarzalnym stylem zabiera słuchaczy w kolejną muzyczną podróż po emocjach.

 

„Staram się jak nikt z Was, czasem się wyniszczam– stoję gdzieś po środku drogi co wyznacza cel”.

 

W najnowszej kompozycji, Szefner prezentuje swoje niezwykłe umiejętności wokalne i chwytający za serce tekst. „Bystrzak” jest utworem, który przykuwa uwagę od pierwszych dźwięków i nie pozostawia obojętnym żadnego słuchacza. Za produkcję utworu odpowiada Wojciech Doleżyczek, z którym Szefner pracuje nad całym albumem.

„Bystrzak” jest już dostępny na wszystkich serwisach streamingowych. Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego utworu i zanurzenia się w jego klimatycznej atmosferze.


SZEFNER

Wykorzystując minimum środków, Miłosz Szefner potrafi osiągnąć maksymalny efekt. Jego muzyka – choć może się wydawać na swój sposób skromna, a nawet oszczędna – niesie w sobie potężny ładunek błyskotliwego, zabawnego songwritingu, który trafia w czułe punkty. Refleksyjno-storytellingowy styl Szefnera zapada w pamięć już od pierwszego spotkania z jego twórczością. Dalej może być już tylko ciekawiej.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.