Muzyczny powrót Mateusza Mijala | Nowy singiel „Wiem już czego chce”

Mateusz Mijal znany jest polskiej publiczności przede wszystkim z hitu „Winny”, który zaśpiewał wspólnie z mężem Sylwii Grzeszczak, LIBER’em. Tak zaczęła się profesjonalna kariera Mateusza.Od tamtej pory koncertuje, nagrywa, komponuje i produkuje nowe piosenki nie tylko dla siebie, jego utwory wykonywane są także przez Natalię Szroeder czy Rafała Brzozowskiego. Pozostałe single: „Niech się ludzie śmieją”, „Coś na później” czy „Zabijasz mnie” cieszą się nadal dużym zainteresowaniem co pokazują liczniki You Tube.

W sezonie letnim Mateusz i jego zespół grają około 100 koncertów, jest często zapraszany na imprezy z cyklu Dni Miast a w sezonie jesień-zima Mateusz wraz z DJ’em lub tancerkami pojawia się w najbardziej popularnych klubach i dyskotekach w Polsce oraz poza granicami kraju: Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, USA. Na co dzień Mateusz jest miłośnikiem motoryzacji, sportu, a zwłaszcza polskiej piłki nożnej, prowadzi zdrowy tryb życia codziennie ćwicząc na siłowni – jest nadal kawalerem 🙂

Po kilku miesiącach medialnej ciszy i po kilku miesiącach spędzonych w studio nagraniowym, Mateusz powraca na scenę i ogłasza premierę swojego nowego singla „Wiem już czego chcę”, do którego powstał wideoklip z udziałem pięknej modelki Oliwii Groborz a całość wyreżyserował sam Mateusz. Czyżby zbyt długo była samotny i zatęsknił za prawdziwą miłością? Zapraszamy:)

Tytuł: Wiem już czego chce
Wykonawca: Mateusz Mijal
Muzyka: Mateusz  Mijal 
Tekst: Mateusz Mijal, Angelina Ptak
Wydawca: BIG HEART
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.