Największe polskie gwiazdy na wyciągnięcie ręki! Wejdź do specjalnej strefy na festiwalu Great September w Łodzi

Kortez, Otsochodzi, Kwiat Jabłoni i inne polskie gwiazdy wystąpią w tym roku na Scenie Głównej mBank/Mastercard festiwalu Great September w Łodzi. Dodatkowo, posiadacze karnetów będą mogli wejść do specjalnej strefy, pozwalającej na jeszcze lepsze przeżywanie koncertów. Bilety są już w sprzedaży.

Great September Showcase Festival & Conference to wydarzenie wtopione w miejską przestrzeń Łodzi. Koncerty, panele dyskusyjne i spotkania co roku odbywają się w najpopularniejszych klubach, klimatycznych lokalach, a także na ulicach, zamieniając je w miejsce tętniące najlepszą polską muzyką. Najważniejszym miejscem festiwalu jest Scena Główna mBank/Mastercard, usytuowana w samym centrum Łodzi – w tym roku w Pasażu Schillera, przy ul. Piotrkowskiej.

„Przez dwie poprzednie edycje Great September, na głównej scenie zagrały najgorętsze nazwiska polskiej muzyki. Gościliśmy na niej m.in. Bedoesa, Mroza, Króla czy Ralpha Kamińskiego. W tym roku największa scena – wspierana przez partnerów strategicznych festiwalu, mBank i Mastercard, oraz usytuowana w sercu życia miejskiego w Łodzi – gościć będzie m.in. Otsochodzi, Kwiat Jabłoni, Kortez i Hurt. Już teraz zapraszam mieszkańców i gości na wspólne przeżywanie tych wyjątkowych koncertów. Szczególnie do specjalnej strefy, która otworzy się w tym roku dla festiwalowiczów pod samą sceną” – zaprasza Artur Rojek, dyrektor artystyczny Great September Showcase Festival & Conference.

Główna scena, której mBank i Mastercard patronują już po raz trzeci, w tym roku będzie częściowo otwarta. Wstęp na nią będą mieli wszyscy chętni do sprawdzenia, jak na żywo brzmi najnowsza płyta jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich raperów; Otsochodzi. Albo jak w wydaniu koncertowym sprawdza się Kortez, na którego występy często trudno zdobyć  bilety. Posiadacze karnetów na Great September Showcase Festival & Conference otrzymają dodatkowo możliwość wejścia do strefy ustawionej najbliżej Sceny Głównej mBank/Mastercard, pozwalającej na jeszcze lepszy odbiór wszystkich zaplanowanych na niej występów.

Zakup karnetu (https://greatseptember.pl) daje jednocześnie przepustkę na wszystkie inne koncerty, odbywające się 12-14 września na Great September. W ciągu trzech dni w Łodzi zagrają dziesiątki artystów i zespołów, prezentujących szeroki wachlarz brzmień i muzycznych pomysłów. Od rocka przez rap po jazz aż po  eksperymenty. Wśród nich m.in. Daria ze Śląska, Yung Adisz, EABS, Projekt WOW, Pan Savyan, Oxford Drama, Yann, Tonfa, Coals, OKEKEL, Kosmonauci i wielu innych. Zapraszamy wspólnie z partnerem strategicznym wydarzenia – Łódzkim Centrum Wydarzeń!

Co więcej, na ich koncertach spotkać będzie można najważniejszych przedstawicieli branży: menedżerów, promotorów, wydawców, łowców talentów, dziennikarzy i content creatorów. Great September to wielkie święto muzyki, pełne występów live, ale i niezobowiązujących spotkań i rozmów, jakie nie mają miejsca nigdzie indziej. Na festiwalowiczów czekają także specjalnie na tę okazję przygotowane wystawy, pokazy filmów i inne ciekawe wydarzenia, składające się na wyjątkowy festiwal fanów dobrej muzyki.

Wszystkie aktualizacje i ważne informacje dostępne są na stronie  https://greatseptember.pl oraz na kanałach na Facebooku, Instagramie, TikToku i Linkedinie. Warto też śledzić oficjalną playlistę Great September na Spotify.

Więcej informacji o Great September Showcase Festival & Conference można znaleźć na stronach:

WWW: www.greatseptember.pl   

Facebook: https://www.facebook.com/GreatSeptember  

Instagram: https://www.instagram.com/great_september  

TikTok: https://www.tiktok.com/@great_september  

Partner główny festiwalu: Miasto Łódź
Mecenas: mBank, Mastercard
Sponsor: Rossmann
Partner strategiczny: Łódzkie Centrum Wydarzeń, OFF Piotrkowska Center
Patron medialny: Trójka Polskie Radio
Bilety dostępne na: eBilet, Eventim

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.