NOWE OGŁOSZENIA OD LIVE NATION | MEHRO | SET IT OFF | OCTOBER DRIFT | MYLES SMITH

MEHRO

04.09.2024 – WARSZAWA – Klub NIEBO 

Wymawiane jako „marrow”, imię mehro odzwierciedla cel wniknięcia w dosłowne DNA słuchaczy. Będąc wrażliwymi, surowymi i bezwstydnymi – zmuszają tych, którzy doświadczają muzyki, do poczucia się dostrzeżonymi i zrozumianymi. W swoich najnowszych wydawnictwach, mehro zbliżają się o krok do swojego idealistycznego celu: „Ścigamy smoka, którego nigdy nie da się złapać.” 

Wydali swój debiutancki singiel „Perfume” w 2020 roku i natychmiast wywołał poruszenie. Ta piosenka miłosna zgromadziła od tego czasu ponad 69 milionów streamów na Spotify i ugruntowała pozycję mehro jako jednych z przełomowych artystów roku, co obejmowało występ w prestiżowej serii koncertów Tiny Desk Concerts NPR Music. Ich muzyka zdobyła również pochwały od takich mediów jak: NPR’s All Songs Considered, FLOOD Magazine, The Line Of Best Fit, FLAUNT Magazine, Under The Radar i innych.

Do tej pory mehro zgromadzili ponad 2 miliony słuchaczy miesięcznie na Spotify i ponad 400 milionów streamów na wszystkich platformach. Zdobyli również lojalną bazę fanów na platformach społecznościowych takich jak TikTok, gdzie zgromadził 33 miliony wyświetleń, prawie 5 milionów polubień i ponad 800 tysięcy obserwujących. Ponadto, najnowszy singiel mehro „dopamine” był najszybciej zdobywającą 1 milion streamów piosenką na Spotify, podczas gdy wcześniej wydana piosenka „exploding” utrzymywała się na szczycie list przebojów Shazam w Meksyku przez ponad 3 miesiące. 

Oczekujcie więcej muzyki od mehro już wkrótce.


SET IT OFF 

 EU/ UK TOUR – WINTER 2025

 07.02.2025 – WARSZAWA – Klub Progresja

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL

„Nikt oprócz ciebie nie powinien decydować o twoim losie”. 

Trzej członkowie Set It Off akceptują swój nowo odkryty status niezależnego zespołu, zrywając łańcuchy, które kiedyś ich powstrzymywały. Porzucają rozczarowanie, presję społeczną i krytykę online, która dręczy artystów w XXI wieku. Media społecznościowe pociągają za sznurki, a spełnienie oczekiwań wszystkich innych jest ciężkim krzyżem do udźwignięcia. Ale trio przestało być marionetkami i wkracza w nową erę, w której priorytetem jest wolność, a nie strach przed porażką. 

Łącząc szerokie spektrum wpływów dźwiękowych, pisanie muzyki jest dla Set It Off sposobem na katharsis. A ich najnowsze single udowadniają, że ten mieszający gatunki zespół pozostanie z nami na dłużej. Od nieskrępowanie teatralnego „Evil People” po naładowany nu-metalem „Punching Bag”, ich najnowsze wydawnictwa są po prostu pełne życia. Cody Carson (wokalista/liryk), Zach DeWall (gitarzysta) i Maxx Danziger (perkusista) stworzyli świat, który jest zupełnie nowy, ale przypomina iskry, które czuli podczas cyklu wydawniczego ich debiutanckiej płyty “Cinematics” (2012). Podkreślając, że przerwanie pętli dopaminy i znalezienie prawdziwego spełnienia oznacza tworzenie muzyki i wizualizacji z serca. Ponad dekadę później szczerość tria nadal rezonuje z fanami. To właśnie ta nieskazitelna szczerość sprawiła, że rockowy zespół znalazł się na antenie stacji radiowych, takich jak: Octane Sirius XM, co jest kamieniem milowym, z którego chłopaki są dumni. 

 

„Czujemy się, jakbyśmy znów byli nowym zespołem” – mówi perkusista Maxx Danziger. „To najlepsza zabawa, jaką kiedykolwiek mieliśmy i zamierzamy dalej gonić za tym uczuciem. Chcemy przejąć władzę nad światem”. 

Co dalej z Set It Off? Spodziewaj się mnóstwa nowych singli w 2024 roku i jeszcze lepszych występów na żywo. Ale co najważniejsze, przygotuj się na dalszą ewolucję jednego z najciężej pracujących zespołów rockowych. Tylko że tym razem to oni będą rządzić.


OCTOBER DRIFT 

NOWY SINGIEL JUŻ DOSTĘPNY! 

 10.12.2024 – WARSZAWA – VooDoo Club

 BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL

 

Singiel „Blame The Young”, którego premiera miała miejsce 17 kwietnia w programie Chrisa Hawkinsa w BBC 6Music, jest zapowiedzią nadchodzącego trzeciego albumu zespołu, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku. Oczekuje się, że zespół osiągnie nowe wyżyny po wydaniu dobrze przyjętej płyty „I Don’t Belong Anywhere” w 2022 roku. 

 

October Drift w ostatnich miesiącach zdobyli nowych fanów. Zespół zagrał na największych dotychczas scenach w pełnych arenach w całej Europie wspierając Archive pod koniec 2023 roku, a niedawno powrócili do Europy na kolejną serię koncertów z Ist Ist. 

 

 

„Obiecujący indie rockowcy z Somerset”   

The Observer  

 

„Głębokie wokale i dudniące gitary łączą się, nabierając energii przed zaskakująco chwytliwymi popowymi refrenami.”   

Daily Star  

 

„Wspaniale uchwycony indie i alternatywny rock z lat 90-tych, od surowości Mudhoney do leniwej melodyjności Teenage Fanclub.”   

 Louder  

 

„Rodzaj hardcore’u, który uwielbiamy… Gitary wszędzie, ale z melodiami, które sprawiłyby, że całe stadiony śpiewają.”   

Rolling Stone France  

 

„Śmiały i bezczelny, delikatny i subtelny, a co najważniejsze, niezwykle istotny.”   

Clash  

 

„Jednocześnie potężni i wrażliwi.”   

Kerrang  

 

„Świetny zespół z świetnymi utworami.”   

Louder Than War  

 

„Zespół, który jest na fali i wznosi się coraz wyżej.”   

 Chris Hawkins – BBC6Music  


MYLES SMITH

WE WERE NEVER STANGERS 2025 UK/EU TOUR

20.03.2025 – WARSZAWA – Klub Proxima

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL  

Urodzony w Luton Myles, grający na gitarze od dziewiątego roku życia, jest autorem popularnych utworów „Solo” i „My Home”. W ciągu ostatniego roku jego profil znacznie zyskał na popularności, ponieważ wydał on wiele oryginalnych utworów i wciągających coverów, łączących folk, americanę i pop. Jego oddani fani są bardzo widoczni w internecie – ponad 1M obserwujących na Instagramie, 25 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify i 1.2M obserwujących na TikToku. Co więcej, jego trasa koncertowa „The Not So Lonely” w Wielkiej Brytanii, UE i USA została całkowicie wyprzedana, czyniąc Mylesa jednym z najgorętszych nowych artystów wśród fanów, którzy potrafili wyśpiewać każde słowo podczas jego występu.

Czerpiąc inspirację z muzyki, której słuchał jako dziecko, rozpoczął karierę muzyczną od śpiewania coverów takich wykonawców jak: Chris Martin, Mumford & Sons i Ed Sheeran, ale to jego interpretacja utworu „Sweater Weather” zespołu The Neighbourhood sprawiła, że wszystko ruszyło do przodu.

Myles ma wykształcenie akademickie, założył także firmę zajmującą się różnorodnością, równością i integracją, wspierającą instytucje edukacyjne, organizacje, kluby sportowe i firmy odnoszące światowe sukcesy we wdrażaniu świadomych zasad i antyrasistowskich rozwiązań.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.