„Nie mogę doczekać się koncertu w Polsce” mówi Enrique Iglesias przed występem w Krakowie!

Enrique Iglesias pozdrawia polskich fanów! – za niecały miesiąc wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie – 7 maja 2019 roku!

W ciągłym biegu, z samolotu do busa, z miasta do miasta uwielbiam to! Spotykam swoich fanów i daje mi to wiele szczęścia. Nie mogę doczekać się koncertu w Polsce – to zawsze bardzo ekscytujące spotkanie – Kocham polskich fanów. Do zobaczenia w Krakowie!” – mówi Enrique

Enrique Iglesias postanowił wrócić do Polski w ramach trasy koncertowej „All the hits live”. Już 7 maja 2019 wystąpi w krakowskiej Turon Arena. 

Tournee Enrique Iglesiasa, “All the hits live” – to nie tylko kompilacja największych przebojów  artysty, ale także wspaniała oprawa wizualna! Niesamowita scenografia z dużą multimedialną ścianą LED o powierzchni 500 m2, z niezliczoną ilością efektów specjalnych i pirotechnicznych) oraz najnowszą technologią dźwięku. 

Enrigue Iglesis to niezwykły artysta, który zaczął komponować w wieku 13 lat. Kiedy miał 21 był już zaliczany do najbardziej wpływowych artystów współczesnego popu. Za każdym razem kiedy pojawia się na scenie, wywołuje niezwykłe emocje. Do tej pory jest jedynym współczesnym artystą, który ma na swoim koncie rekordową liczbę hitów. Każdy potrafi zanucić: „Bailamos”, „Rhythm Divine”, czy „Be With You”. Hity takie jak: Duele El Corazon, Subeme La Radio, El Bañoet and Move To Miami regularnie meldują się na szczytach list popularności na całym świecie.

Bilety na występ “All the hits live” w Krakowie są dostępne na stronie eventim.pl

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.