NIEBØ „NIE CHCESZ, TO NIE” – nowy singiel

 „NIE CHCESZ, TO NIE”

A może jednak ?

Mimo znaczącego tytułu, zachęcam do sprawdzenia drugiego singla promującego debiutancki album zespołu NIEBØ.

Premiera płyty zaplanowana jest na 28 października.

,,Nie chcesz to nie” ma w sobie lekkość, coś z letniego wiatru bujającego główki polnych kwiatów. Dwugłos i chórki, więc natężenie wokalu jest spore.  Z uśmiechem opowiadać o zakończeniu  etapu?  Można. Co więcej, można dać sobie oddech i pozwolić oddychać innym, gdy aktualne historie przechodzą w prehistorie.

Mimo, że singiel powstał kilka lat temu w Lublinie, zarówno muzycznie, jak i tekstowo pozostaje wciąż aktualny. Dla autorów jest zamknięciem pewnego etapu i alegorią pogodzenia się z otaczającą ich rzeczywistością.

Kim jest  NIEBØ ? 

Duetem wokalistów i multiinstrumentalistów. Agnieszka Ozon  i Adrian Kieroński rozpoczęli współprace w 2020 roku. Ich twórczość łączy  gitary i synth, elektronikę  i akustyczne dźwięki, upbeatowy charakter.  We wrześniu 2021 zagrali support przed Darią Zawiałow na Lublin Youth Festival.

 

Posłuchaj w streamingu: https://ffm.to/NIEBOniechcesz

 

,,Tamto lato”  debiutowało chwile temu.

Przemijanie i zmiany chyba będą dominować na płycie. Przynajmniej w singlach dają o sobie mocno znać.  Wokale Agnieszki i Adriana są interesujące, ale posłuchajcie  ukulele.  Letnio i przyjemnie w muzyce, refleksyjnie w tekście. Brzmi znajomo? Koncept tak, wykonanie całkiem świeże. Czekamy na więcej.

Posłuchaj w streamingu:  https://ffm.to/NieboTamtoLato 

Obserwuj NIEBØ:
Facebook

Instagram

YouTube

Spotify

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.