Nowy album KAMP! – premierowe utwory w formule LIVE

Wspomnienie z wakacji oczami KAMP! – sprawdź nowy album LIVE tria

Różnorodne preferencje muzyczne i liczne ścieżki poszukiwań zrodziły w KAMP! potrzebę zmian. Wewnętrzna konieczność zdefiniowania się na nowo, to powrót do korzeni, do brzmienia, które otworzyło zespołowi wrota do międzynarodowej kariery. Fani tria bardzo dobrze przyjęli ich metamorfozę, pozwalając zaliczyć letnią trasę KAMP! w nowej, tanecznej odsłonie do jednych z lepszych w ich karierze. Tegoroczni bywalcy najważniejszych polskich festiwali, m. in.: Open’era, Audiorivera czy Tauron Nowa Muzyka bardzo entuzjastycznie przyjęli koncerty zespołu w odświeżonej formule.

Na rozgonienie jesiennych chłodów KAMP! przygotował kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Premierowo ukazało się wspomnienie minionych wakacji – album koncertowy, zarejestrowanym latem w trakcie chorzowskiego Fest Festivalu. To kolejny milowy kamień w karierze tak doświadczonego zespołu. Ich pierwsze wydawnictwo live jest materiałem o tyle wyjątkowym, że na albumie składającym się z dziesięciu kawałków aż 9 z nich to całkowicie nowe utwory, które są publikowane premierowo.

Posłuchaj „KAMP! Live”

Live z tego występu jest dostępny zarówno w formie video na YouTube, jak i digitalowo w najpopularniejszych serwisach streamingowych. Obraz, uchwycony przez Stanley’a McNoly, Kacpra Sidło, Leszka Adamczyka i Konrada Kulczyńskiego, został zarejestrowany podczas wakacyjnych występów KAMP! – chorzowskiego Fest Festivalu oraz koncertu na Ulicy Elektryków.

Zobacz full live video „KAMP! Live”

Ta wakacyjna energia „KAMP! Live” przenosi się do klubów w formule full live actów. Grupa zaprezentuje się w wyjątkowym anturażu zbudowanym nie tylko z tanecznych brzmień, ale również z bogatej oprawy wizualnej. Koncert premierowy, a tym samym start klubowej trasy, już 26 października w krakowskim Zet Pe Te.

KAMP! Live Tour:
26.10 – Kraków, Zet Te Pe
23.11 – Katowice, P23
28.11 – Toruń, NRD Klub
30.11 – Sopot, Sfinks700
14.12 – Lublin, Dom Kultury
15.12 – Poznań, Tama
17.01 – Wrocław, Stary Klasztor
24.01 – Warszawa, NIEBO

KAMP! w Internecie:
FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | SPOTIFY | APPLE MUSIC

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.