Nowy album Mariny Diamandis 11 czerwca! Poznajcie szczegóły

Marina Diamandis została zauważona dzięki BBC Sound of 2010 zajmując drugie miejsce (pierwsze zajęła wtedy Ellie Goulding). Artystka ma na swoim koncie cztery albumy studyjne, z czego Electra Heart z 2012 roku zdobyła największe uznanie wśród fanów lansując największy hit w karierze Mariny – „Primadonna”. Walijska wokalistka była supportem na trasie „California Dreams Tour” Katy Perry oraz „Mylo Xyloto Tour” zespołu Coldplay.

W 2018 roku Marina zdecydowała, że usunie ze swojego pseudonimu „& The Diamonds”, którym się posługiwała od początku kariery, tj. od 2009 roku i w kwietniu 2019, wydała czwartą płytę „Love+Fear” pod nazwą Marina, podpisując kontrakt z wytwórnią Atlantic Records należącą do grupy Warner Music. Na „Love+Fear” podjęła się romansu z muzyką popową, co się niestety nie sprawdziło, ponieważ artystka ma swój własny, indywidualny styl i niepotrzebuje hitów radiowych, by jej muzyka była zauważona.

Nowym rozdziałem w karierze Mariny została piosenka „Man’s World” wydana 18 listopada 2020 roku.

Drugim oficjalnym singlem została piosenka „Purge The Poison”, która swoją premierę miała dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego. Wraz z premierą klipu do nowego utworu, artystka podzieliła się szczegółami swojej nadchodzącej, piątej płyty. W nowym singlu Marina możemy usłyszeć wpływy z jej debiutanckiego albumu „The Family Jewels”.

„ANCIENT DREAMS IN A MODERN LAND” ukaże się 11 czerwca tego roku, a w jej skład wejdzie 10 utworów, w tym dwa znane już single „Man’s World” i „Purge The Poison”

Tracklista płyty prezentuje się tak:

  1. Ancient Dreams In A Modern Land
  2. Venus Fly Trap
  3. Man’s World
  4. Purge The Poison
  5. Highly Emotional People
  6. New America
  7. Pandora’s Box
  8. I Love You But I Love Me More
  9. Flowers
  10. Goodbye
Leave A Reply

Your email address will not be published.