„Kids” – Oly. zapowiada EP

Oly. zaprasza do sentymentalnego świat. ,, Sentimental.wav’’  ukaże się wkrótce

Aleksandra Komsta przedstawia  swoje artystyczne wcielenie w kilku słowach : Hi, I am songwriter & artivist girl!  I tell words.   Chociaż opis krótki, to adekwatny. Nie zaprzeczalnie Oly. i sztuka czują się w swoim towarzystwie bardzo dobrze.

Oly. zadebiutowała  w 2015  r. albumem Home  , trzy lata później nadszedł czas na ,, Rzeczy o których nie mówię kiedy jestem dorosła’’ , który powstał we współpracy min. ze Smolikiem i Baaschem. W jej dyskografii zalazł się również utwór napisany specjalnie do filmu Tarapaty –  Nie ma cię tu .  EPke , oprócz singla, będą promować min. …notesy, pierścionki – figurki, litografie.  Czym jeszcze  zaskoczy Oly?  Pozostało oddać głos artystce  i cierpliwie poczekać na kolejne informacje o najnowszym wydawnictwie.

EPka sentimental.wav jest dla mnie archiwum opowieści o współodczuwaniu. Kiedy pisałam te piosenki, myślałam o tym jak pocieszyć kogoś kto jest samotny, niezrozumiany, kto tęskni za ukochaną osobą, albo za miejscem, gdzie może czuć się bezpiecznie i swobodnie. Myślałam dużo o moich przyjaciołach, o ludziach, którzy dzięki swojej wrażliwości, często uważanej za przesadną, naprawdę widzą świat, dostrzegają w nim to co łatwo przeoczyć, albo zignorować.

KIDS to ostatnia piosenka na EP. Napisałam ją latem 2019 w Poznaniu. Zaaranżowana i wyprodukowana przez Andrzeja Koniecznego, z gościnnym udziałem Arka Glenska (Fismolla), Kacpra Budziszewskiego – który współtworzył i zagrał partie gitar, oraz Kacpra Krupy grającego partie saksofonu. W KIDS opowiadam o poczuciu wyobcowania. Nie chodzi tylko o bycie dzieciakiem, nastolatkiem, nie chodzi o niedojrzałość. Znalezienie i zaakceptowanie tego kim naprawdę się czujesz może być bardzo trudne. To długa podróż, czasami pełna samotności, a czasami, kiedy jest obok ktoś kto w pełni Cię akceptuje, nawet to co trudne ma swoją piękną stronę. Tę część historii dopowiada klip w reżyserii Krystiana Daszkowskiego. Surrealistyczna historia o przyjaźni i o podróży w głąb własnej wrażliwości.

Oly.

oly. w mediach

https://www.youtube.com/channel/UC_zY4H0G2FPxv7rd7KJYj4Q

https://www.instagram.com/oly.music/

https://www.facebook.com/olyofficial

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny