Nowy klip Poli Rise

Pola Rise prezentuje 'Blackstar’ – nowy teledysk
Video zostało zrealizowane w Tajlandii

Pola Rise nie przestaje zaskakiwać i prezentuje kolejny teledysk promujący swój debiutancki album 'Anywhere But Here’. Tym razem video powstało do utworu 'Blackstar’ i zostało zrealizowane w Tajlandii.

Blackstar to utwór, który opowiada o bardzo trudnym momencie ostatecznego pożegnania z bliską osobą. Często bagatelizujemy wszystkie znaki ostrzegawcze ze strachu, nie chcemy dopuścić do siebie informacji o tym, że ktoś dla nas ważny odchodzi. Warto pamiętać, że każdy dzień może być tym ostatnim i dawać z siebie jak najwięcej przy każdej możliwej okazji. – tak o nowym singlu mówi artystka

12 stycznia 2018 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album Poli Rise ‘Anywhere But Here’.
Płyta jest zainspirowana licznymi podróżami artystki, która nagrywając go odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.

W październiku odbędzie się jesienna trasa koncertowa promująca to wydawnictwo, Polę Rise zobaczyć i usłyszeć będzie można w następujących miastach:
9.10 Wrocław, Stary klasztor
10.10 Katowice, Królestwo
11.10 Kraków, Gwarek
16.10 Poznań, Meskalina
17.10 Warszawa, Stodoła
10.11 Koszalin, CK 105

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.