Nowy singiel Honoraty Skarbek już po oficjalnej premierze!

Teledysk do zapowiadanego singla Honoraty Skarbek pt. „Friendzone” można już obejrzeć na kanale VEVO artystki. Utwór dostępny jest też w serwisach streamingowych. Oficjalna premiera odbyła się dziś o 15:00. Singiel pojawi się także w kilku stacjach radiowych oraz telewizyjnych!

Singiel jest zapowiedzią piątej płyty wokalistki. Opowiada o strefie przyjaźni, którą dzieli cienka linka do miłości. Granica ta, na skutek większego zaangażowania jednej z osób nie zostaje przekroczona. W klipie wystąpiło kilkanaście popularnych postaci z płaszczyzny internetowej.

Wokalistka rozpoczęła współpracę z MyMusic dotyczącą dystrybucji, której pierwszym owocem jest singiel „Friendzone”.

Friendzone” to opowieść o strefie przyjaźni, którą dzieli cienka linka do miłości. Granica ta, na skutek większego zaangażowania jednej z osób nie zostaje przekroczona. W teledysku Honorata Skarbek pełni rolę Amora, który nieudolnie próbuje połączyć pary, strzelając do nich z łuku strzałą miłości. Niestety Anioł robi to bezskutecznie, dlatego każda para wciąż pozostaje w strefie przyjaźni, nie zakochując się w sobie. W teledysku wystąpiło kilkanaście popularnych twórców z aplikacji TIKTOK:

 @colorowyy     
 @magdamagdabereda 
 @paulinapaolaofficial   
 @nylaa_a    
 @kosperpl  
 @czarek_czaruje  
 @ fanka_yt     
 @kamelemona
 @kamilowczarek    
 @widupa 
 @bo.czeq 
 @izabela_zabielska 
 @oliverkaminski  
 @szymonreich
 @grabari

Jest to pierwszy singiel zapowiadający piątą już płytę wokalistki. Poprzedni krążek  SUNSET miał premierę 11 maja 2018 i zaledwie po 48 godzinach i znalazł się na 1 miejscu najlepiej sprzedających się polskich płyt POP naEmpik.com w rankingu TOP100

Artystka nie kazała długo na siebie czekać i wraca z muzycznymi nowościami. Przez 10 lat obecności na rynku muzycznym Honorata zrealizowała kilkanaście teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 000 000 odsłon.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.