Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Nowy singiel Honoraty Skarbek już po oficjalnej premierze!

Teledysk do zapowiadanego singla Honoraty Skarbek pt. „Friendzone” można już obejrzeć na kanale VEVO artystki. Utwór dostępny jest też w serwisach streamingowych. Oficjalna premiera odbyła się dziś o 15:00. Singiel pojawi się także w kilku stacjach radiowych oraz telewizyjnych!

Singiel jest zapowiedzią piątej płyty wokalistki. Opowiada o strefie przyjaźni, którą dzieli cienka linka do miłości. Granica ta, na skutek większego zaangażowania jednej z osób nie zostaje przekroczona. W klipie wystąpiło kilkanaście popularnych postaci z płaszczyzny internetowej.

Wokalistka rozpoczęła współpracę z MyMusic dotyczącą dystrybucji, której pierwszym owocem jest singiel „Friendzone”.

Friendzone” to opowieść o strefie przyjaźni, którą dzieli cienka linka do miłości. Granica ta, na skutek większego zaangażowania jednej z osób nie zostaje przekroczona. W teledysku Honorata Skarbek pełni rolę Amora, który nieudolnie próbuje połączyć pary, strzelając do nich z łuku strzałą miłości. Niestety Anioł robi to bezskutecznie, dlatego każda para wciąż pozostaje w strefie przyjaźni, nie zakochując się w sobie. W teledysku wystąpiło kilkanaście popularnych twórców z aplikacji TIKTOK:

 @colorowyy     
 @magdamagdabereda 
 @paulinapaolaofficial   
 @nylaa_a    
 @kosperpl  
 @czarek_czaruje  
 @ fanka_yt     
 @kamelemona
 @kamilowczarek    
 @widupa 
 @bo.czeq 
 @izabela_zabielska 
 @oliverkaminski  
 @szymonreich
 @grabari

Jest to pierwszy singiel zapowiadający piątą już płytę wokalistki. Poprzedni krążek  SUNSET miał premierę 11 maja 2018 i zaledwie po 48 godzinach i znalazł się na 1 miejscu najlepiej sprzedających się polskich płyt POP naEmpik.com w rankingu TOP100

Artystka nie kazała długo na siebie czekać i wraca z muzycznymi nowościami. Przez 10 lat obecności na rynku muzycznym Honorata zrealizowała kilkanaście teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 000 000 odsłon.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: