SCENOZSTĄPIENIE – PRELUDIUM | MIUOSH ZAGRA Z NOSPR NA DACHU GALERII KATOWICKIEJ

7 czerwca na dachu Galerii Katowickiej odbędzie się Scenozstąpienie Preludium. Miuosh, muzycy NOSPR oraz goście specjalni zagrają przed niezwykle kameralną, 20 osobową widownią, która zostanie wyłoniona w facebookowym konkursie. Wszyscy mieszkańcy Katowic będą mogli bezpłatnie śledzić ten niezwykły występ dzięki gigantycznemu telebimowi ustawionemu na placu przed Galerią. Wydarzenie w Galerii Katowickiej jest przedsmakiem emocji związanych z koncertem Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim.

Pożegnanie Miuosha z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia zapowiada się spektakularnie. Monumentalny Stadion Śląski, ponad 40 tysięcy sprzedanych biletów oraz kilkudziesięciu muzyków na scenie –  to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku w kraju. Katowicki raper żegna się ze sceną i muzykami NOSPR-u po 4 latach wspólnego koncertowania. Innowacyjny format stworzony przez muzyków zyskał ogromną popularność i rzeszę wiernych fanów. Przedsmak emocji będzie można poczuć dwa dni wcześniej podczas koncertu Scenozstąpienie Preludium, który zostanie zorganizowany na dachu Galerii Katowickiej.

Zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości i ogromnej popularności projektu Miuosha i NOSPR-u. Cieszymy się, że udało się zorganizować wydarzenie, dzięki któremu fani będą mogli poczuć wielkie emocje związane z koncertem na Stadionie Śląskim. Już 7 czerwca zaprosimy 10 szczęśliwców z osobami towarzyszącymi na Scenozstąpienie Preludium. Natomiast wszyscy mieszkańcy Katowic będą mogli bezpłatnie śledzić ten koncert dzięki multimedialnemu przekazowi na placu przed Galerią – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej. – Wydarzenie zostanie zorganizowane na dachu Galerii Katowickiej, czyli na wysokości ponad 30 metrów. Rozpościera się stąd wyjątkowy widok na Katowice. Miasto, z którym Mioush jest związany od urodzenia. Sceneria ta będzie idealnym tłem dla preludium do pożegnalnego koncertu rapera z NOSPR na Stadionie Śląskim – dodaje Aleksander Poltier. 

Scenozstąpienie Preludium odbędzie się 7 czerwca o godzinie 19:00. Koncert zrealizowany zostanie na dachu Galerii Katowickiej, gdzie na żywo obejrzy go 10 szczęśliwców z osobami towarzyszącymi, wyłonionych w konkursie. Fani tego wyjątkowego projektu, którym nie uda się zdobyć wejściówek, będą mogli zobaczyć koncert, dzięki specjalnemu telebimowi ustawionemu w strefie na placu przed Galerią. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jak zdobyć bilet?

Aby zdobyć bilet na koncert Scenozstąpienie Preludium na dachu Galerii Katowickiej, należy napisać oryginalną zwrotkę piosenki, która zawierać będzie słowa: Katowice, niebo, dźwięki, miasto, tempo. Autorski tekst należy zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Galerii Katowickiej na Facebooku. Konkurs trwa od 27 maja do 3 czerwca 2019 r. do godziny 23.59.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Galeria Katowicka nagrodzi 20 osób. 10 z nich otrzyma nagrody I kategorii w postaci podwójnych biletów na koncert na Scenozstąpienie Preludium na dachu Galerii Katowickiej. Kolejnych 10 zwycięzców nagrodzonych zostanie podwójnymi voucherami wstępu na koncert Scenozstąpienie Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR organizowany w dniu 9 czerwca 2019 r. o godz. 20.00 na Stadionie Śląskim.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana 4 czerwca 2019 r.

Pełny regulamin konkursu dostępny na www.galeriakatowicka.eu 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.