Olsztyn Green Festival 2021 – już 13-15 sierpnia br.

Kwiat Jabłoni, Brodka, Maria Peszek, Miuosh, Muniek i przyjaciele oraz Król – to tylko niektóre gwiazdy polskiej muzyki popularnej, które wystąpią podczas tegorocznego Olsztyn Green Festival. Oprócz koncertów na uczestników imprezy czekać będzie wiele wydarzeń towarzyszących, promujących ekologię i zdrowy tryb życia. Festiwal odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia br. w Centrum Rekreacyjno- Sportowym „Ukiel” w Olsztynie.

Dla osób niezaszczepionych, które chciałyby wziąć udział wydarzeniu, Urząd Miasta Olsztyn przygotował specjalną ofertę szczepień jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson. W dniach 20-22,24 i 27 lipca br. chętni festiwalowicze mogą zaszczepić się w Punkcie Szczepień Powszechnych przy ulicy Mariańskiej 1 w Olsztynie.

Olsztyn Green Festival to niezwykłe wydarzenie, które już od 8 lat łączy dobrą muzykę i ekologię. Jego tegoroczna edycja planowana jest na terenie plaży miejskiej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” w długi sierpniowy weekend 13, 14 i 15 sierpnia 2021. Podczas tych trzech dni odbędzie się ponad 20 koncertów, a także spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny. Wśród ogłoszonych artystów są m.in.: Arek Kłusowski, Baasch, Bartek Królik, Brodka, Clock Machine, Jan Serce, Karaś/Rogucki, Kirszenbaum, Król, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Margaret, Maria Peszek, Misia Furtak, Miuosh, Muniek i przyjaciele, Natalia Przybysz, Organek, Pezet, sanah, Shyness!, Sorry Boys. Plan występów i wydarzeń można znaleźć tutaj. 

***

Według wprowadzonych przez rząd obostrzeń dotyczących imprez masowych na wolnym powietrzu w tego typu wydarzeniach może brać udział tylko 250 osób, ale do wskazanego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione przeciwko COVID-19. Oznacza to, że aby spełnić obowiązujące przepisy, tegoroczna edycja Olsztyn Green Festival mogła zostać zorganizowana wyłącznie dla osób zaszczepionych.

Z tego względu, dla wszystkich, którzy się jeszcze nie zaszczepili, a chcieliby wziąć udział w wydarzeniu Urząd Miasta Olsztyn przygotował specjalną ofertę szczepień jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson. Chętni festiwalowicze mogą zaszczepić się w Punkcie Szczepień Powszechnych przy ulicy Mariańskiej 1 w Olsztynie w dniach:

20.07.2021 w godzinach 8:00 – 13:00 oraz 14:00 – 19:00
21.07.2021 w godzinach 14:00 – 19:00
22.07.2021 w godzinach 14:00 – 19:00
24.07.2021 w godzinach 8:00 – 13:00 oraz 14:00 – 19:00
oraz 27.07.2021 w godzinach 14:00 – 19:00

Zapisu na szczepienia można dokonać, kontaktując się z infolinią 989, poprzez Indywidualne Konto Pacjenta (IKP) lub bezpośrednio w dniu szczepienia w Punkcie Szczepień.

Dla wszystkich osób, które zakupiły bilet w tym lub zeszłym roku, ale z różnych powodów nie będą posiadały wymaganego Certyfikatu szczepień możliwy jest zwrot pieniędzy za bilet za pośrednictwem bileterii, w której został on zakupiony. Czas na dokonanie zwrotu upływa z dniem 31 lipca br.

Kontakt do bileterii w sprawie zwrotu:
eBilet: kontakt@ebilet.pl
Goinapp, Empik Bilety:  www.goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy

***

Olsztyn Green Festival 2021 odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia br.  w Centrum Rekreacyjno- Sportowym „Ukiel” w Olsztynie.

Bilety dostępne są na: ebilet.plempikbilety.plgoingapp.pl. Bilety kupione na edycję festiwalu, która miała odbyć się w 2020 r. zachowują ważność.

Szczegółowe informacje dotyczące zakupu biletów, w tym biletów dla osób niepełnosprawnych można znaleźć tutaj.

***

Organizatorem festiwalu jest Agora i Wyborcza.pl, współorganizatorem natomiast Urząd Miasta w Olsztynie. Patronat honorowy nad wydarzeniem odjął Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Bieżące informacje na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku oraz na Wyborcza.pl.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.