Ostatnia pula biletów na Red Bull SoundClash | 21.11.2019 COS Torwar, Warszawa

OSTATNIA PULA BILETÓW NA RED BULL SOUNDCLASH

WYJĄTKOWE MUZYCZNE STARCIE
KRZYSZTOFA ZALEWSKIEGO I GRUBSONA

To już ostatni moment, by kupić bilety na Red Bull SoundClash i móc uczestniczyć w najciekawszym muzycznym wydarzeniu tej jesieni. Wejściówki na spektakularne starcie Krzysztofa Zalewskiego i Grubsona wyprzedają się w bardzo szybkim tempie – w sprzedaży pozostało tylko 300 biletów.

Artyści zmierzą się ze sobą już 21. listopada na warszawskim Torwarze. Zespoły dowodzone przez muzyków będą walczyć o względy publiczności w kilku muzycznych rundach, podczas których grać będą utwory własne, covery oraz zaproszą specjalnych gości

„Proszę już rezerwować termin, koncert będzie do innych niepodobny!” – zachęca Krzysztof Zalewski i trudno się z nim nie zgodzić – Red Bull SoundClash to nie zwykły koncert, a wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które wychodzi poza utarte schematy grania na żywo.

Listopadowy koncert to zderzenie dwóch muzycznych, czasem bardzo od siebie odległych światów. W jednej hali, ale na dwóch scenach, naprzeciw siebie staną muzycy, którzy muszą w trakcie koncertu udowodnić, że są lepsi od drugich – w graniu na żywo i w kontakcie z publicznością. Sama rywalizacja przebiegać będzie według precyzyjnie określonego scenariusza:

  • Pierwsze zadanie postawione przed Krzysztofem Zalewskim i Grubsonem to wykonanie własnej wersji znanego hitu spoza ich repertuaru.
  • W drugiej rundzie artyści wejdą w muzyczne buty rywala, by „przejąć” utwór wykonywany na sąsiedniej scenie i grać dalej w swojej stylistyce.
  • Trzecia runda to niepowtarzalna szansa, by usłyszeć kawałki Grubsona i Krzysztofa Zalewskiego w nietypowych wersjach – gatunki muzyczne narzuci DJ.
  • W finale na każdej ze scen pojawią się nieoczekiwani goście specjalni, którzy mogą przesądzić o losach pojedynku!

„Poczęstujcie nas dużą dawką hałasu” – zagrzewa swoich fanów Krzysztof Zalewski. To właśnie zgromadzona na warszawskim Torwarze publiczność zdecyduje, kto wygra Red Bull SoundClash – po każdej rundzie mierzona będzie siła aplauzu, a suma punktów zdobytych wyłoni zwycięzcę tegorocznej edycji.

ZOBACZ PREMIEROWY TEASER RED BULL SOUNDCLASH:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.