Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Artur Barciś w nowym klipie Roberta Mroza do utworu „W poszukiwaniu zaginionego czasu

„W poszukiwaniu zaginionego czasu” Roberta Mroza to drugi singiel z albumu „Droga ku zachodowi”, który już niedługo będzie miał swą premierę.

Tym razem Robert Mróz prezentuje szybki, energiczny utwór, wraz z którym wyruszamy w pogoń za uciekającym czasem. Wymowny tekst Jana Kondraka, niespokojnie biegnie za dynamiczną aranżacją w wirtuozerskim wykonaniu Orkiestry Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka z towarzyszeniem chóru.

 „Czas nam dany, który rozciąga się dla nas gdy go szanujemy i wykorzystujemy, i ucieka zlekceważony. Wtedy gonienie na niewiele się zda.” – tak utwór opisuje sam artysta.

Wraz z premierą singla swoją premierę ma klip w pełni oddający klimat utworu. Bieg przez życie, któremu z oddali przygląda się Czas we własnej osobie – w tej roli znakomity aktor Artur Barciś.

„Czas utlenia się, a tu grozi mu, coraz bardziej szybki puls coraz większych płuc” – czas zatrzymać się i posłuchać utworu.

Album „Droga ku zachodowi” światło dzienne ujrzy we wrześniu.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: