Oxford Drama: ‘What’s The Deal With Time?’ Przedpremierowa odpowiedź 25 marca.

fot. Nelly Valverde

Album ‘What’s The Deal With Time?’ ukaże się 26 marca.

Dzień wcześniej, 25 marca, podczas FINA  Na Ucho online utwory zostaną zaprezentowane publiczności po raz pierwszy. Transmisja live rozpocznie się o 20:00 na profilu FINA Wałbrzyska 3/5

ZMIANA TERMINU KONCERTU

,, Ze względu na bezpieczeństwo artystów oraz osób zaangażowanych w realizację, koncert Oxford Drama | FINA na ucho odbędzie się w innym, możliwie najbliższym terminie. O szczegółach będziemy informować wkrótce na naszej stronie i FB. Bądźcie zdrowi! ” Poinformowała dzisiaj, 22 marca , FINA Wałbrzyska 3/5

‘What’s The Deal With Time?’

Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka przerywają trzyletnie milczenie, przyjemnie zaskakując nowymi utworami. Trzeci album zapowiadają  dwa single: ‘Not My Friend’ oraz ’San Junipero’.

‘WTDWT’ będzie pierwszym koncept albumem duetu. Inspiracją dla ujęcia utworów w tej  formie był Berlin, absurdalność i humor. W zaprezentowanych kompozycjach art-pop łączy siły z indie-rockiem a świetny wokal Dryjańskiej przyciąga uwagę. Historie zawarte w tekstach, wzmacniają niecierpliwość w oczekiwaniu na poznanie całości.  Artyści zapewniają, że :,, Pozostałe utwory skomponowane na „What’s The Deal With Time?” cechują eleganckie aranżacje unikające jednak nadęcia czy koturnowości. Z jednej więc strony Grizzly Bear czy Destroyer, z drugiej: TOPS i Tame Impala.’’

Lista utworów

1.Not My Friend

2.Too Busy

3.Bachelor of Arts

4. San Junipero

5.This Is The Internet

6.You Only See What You Like

7.Offline

8.Retromania

9. Episode Couples

Preorder:  https://asfaltshop.pl/product/20254-oxford-drama-whats-the-deal-with-time-cd  

Not My Friend

Został doceniony nie tylko przez polskich słuchaczy. Henry Rollins, lider zespołu Black Flag, zaprezentował singiel w radiu KCRW. Więcej o singlu przeczytasz tutaj.

San Junipero

darling

do you remember

the time when

well what’s exactly

the deal with time

will we ever know?

Jeśli szukasz spokoju, trafiłeś w bardzo dobre miejsce. Przestrzeń w melodii ballady odzwierciedla tekst, nawiązujący do wspomnień, przeszłość przenika się z współczesnością.  Wizualną stronę klipu stworzyli : Hanna Cieślak, korbusje.

FINA Na Ucho online

Przedpremierowy koncert z materiałem ‘WTDWT’ uzupełnią starsze utwory, dlatego warto przypomnieć ( lub poznać ) wcześniejsze płyty : In Awe z 2015 i Songs  z 2018 roku.

Transmisja live rozpocznie się o 20:00  na profilu FINA Wałbrzyska 3/5.

Zespół wystąpi w składzie:
– Marcin Mrówka – gitara
– Gosia Dryjańska – wokal, gitara
– Kuba Kutera – bas
– Jarek Zagrodny – perkusja
– Anna Pašić – klawisze, chórki

FINA NA Ucho to comiesięczna dawka muzyki. Występy składów jazzowych, zespołów rockowych, awangardzistów są rejestrowane a nagrania dostępne bezpłatnie na portalu ninateka.pl .

 więcej informacji:  https://fina.gov.pl/projekty/fina-na-ucho-cykl-koncertowy/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.