Podkarpacka SETA (rock-blues) śpiewa o „Niewinności”

Stacjonująca w okolicach Nowego Sącza grupa SETA wydała nowy klip z debiutanckiego albumu „Towards The Orange Bridge”.

 

W zgiełku ponurej rzeczywistości i marazmu dnia codziennego, swoje opowieści kreuje podmiot liryczny, człowiek o wielkich marzeniach. W jego życiu nadszedł właściwy moment na obranie nowej ścieżki, która stanowi przejście w inny wymiar egzystencji. Być? Czy mieć? Te pytania przewijają się przez myśli bohatera nieustannie wprawiając go w konsternację. Padają decyzje a wraz z nimi pierwsze konsekwencje nieprzewidywalnego losu. Jego wewnętrzny głos podpowiada mu by podążać za pragnieniami wbrew otaczającemu go światu, schematom oraz normom. Przygody, które zgotowało mu przeznaczenie na drodze ku szczęściu, kształtują jego charakter i pozwalają mu iść dalej… „drogą przez dni”. Czy oryginalność naszego bohatera da jego osobie na tyle odwagi aby być sobą w szalonej machinie życia? Zapytajcie go sami. 

SETA to zespół składający się z kilku oryginalnych osobowości pochodzących z okolic Krosna, których wypadkową jest miłość do muzyki i przekaz pozytywnych emocji scenicznych. Obecność muzyki w naszym życiu, znalazła swoje odzwierciedlenie w autorskich tekstach wykonywanych na deskach sceny.

SETA: „Przyjaźń, wspólna pasja połączyła nas dwa lata temu i tak do tej pory tworzymy melodie z elementami muzyki renesansowej, szeroko rozumianego rocka oraz bluesa.Do tworzenia własnych kompozycji, inspiruje nas przede wszystkim chęć ukazania słuchaczowi chwil, w których warto jest wziąć głęboki oddech i posłuchać „głosu serca”. W naszej twórczości duży nacisk kładziemy na naturalność, przestrzenność dźwięku i przekaz emocji, które towarzyszą nam na ścieżce życia”.


Obserwujcie zespół:
FACEBOOK

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.