Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Post Malone, DJ Snake i Years & Years w Krakowie

Post Malone, DJ Snake oraz Years & Years – to pierwsze gwiazdy tegorocznej edycji Kraków Live Music Festival.

Impreza odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia 2019 na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Karnety Early Bird w cenie 369 zł będą dostępne w sprzedaży od 1 do 14 marca lub wyczerpania puli.

Post Malone pojawi się w Krakowie w ramach promocji wydanego w 2018 roku albumu „beerbongs & bentleys”. Po premierze albumu ukazały się również single „Wow.” oraz „Sunflower” – ten ostatni utwór promował ścieżkę dźwiękową z nagrodzonego Oscarem filmu „Spider-Man Uniwersum”. Raper jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów na świecie. Rok temu mogliśmy oglądać gwiazdora na Open’er Festivalu. Post Malone wystąpi 17 sierpnia.


DJ Snake to pochodzący z Francji DJ i producent, w dorobku którego znajdują się takie hity jak „Turn Down For What”, „Lean On” czy „Bird Machine”. Najnowszy przebój gwiazdora to „Taki Taki” z gościnnym udziałem Seleny Gomez, Cardi B i Ozuny. Sam autor określił utwór mianem „najbardziej epickiego kawałka na świecie”. DJ Snake zagra 16 sierpnia.

Years & Years powracają do Polski po wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze. Olly Alexander wraz z kolegami z zespołu promują album „Palo Santo”. Koncert odbędzie się drugiego dnia festiwalu, tj. 17 sierpnia.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: