Post Malone, DJ Snake i Years & Years w Krakowie

Post Malone, DJ Snake oraz Years & Years – to pierwsze gwiazdy tegorocznej edycji Kraków Live Music Festival.

Impreza odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia 2019 na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Karnety Early Bird w cenie 369 zł będą dostępne w sprzedaży od 1 do 14 marca lub wyczerpania puli.

Post Malone pojawi się w Krakowie w ramach promocji wydanego w 2018 roku albumu „beerbongs & bentleys”. Po premierze albumu ukazały się również single „Wow.” oraz „Sunflower” – ten ostatni utwór promował ścieżkę dźwiękową z nagrodzonego Oscarem filmu „Spider-Man Uniwersum”. Raper jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów na świecie. Rok temu mogliśmy oglądać gwiazdora na Open’er Festivalu. Post Malone wystąpi 17 sierpnia.


DJ Snake to pochodzący z Francji DJ i producent, w dorobku którego znajdują się takie hity jak „Turn Down For What”, „Lean On” czy „Bird Machine”. Najnowszy przebój gwiazdora to „Taki Taki” z gościnnym udziałem Seleny Gomez, Cardi B i Ozuny. Sam autor określił utwór mianem „najbardziej epickiego kawałka na świecie”. DJ Snake zagra 16 sierpnia.

Years & Years powracają do Polski po wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze. Olly Alexander wraz z kolegami z zespołu promują album „Palo Santo”. Koncert odbędzie się drugiego dnia festiwalu, tj. 17 sierpnia.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.