Powstał Acoustic Music Station – projekt muzyczny KRiSU, Rob Gitarnik, Remi Juśkiewicz

Acoustic Music Station - projekt muzyczny KRiSU, Rob Gitarnik, Remi Juśkiewicz

Acoustic Music Station tworzą KRiSU, Remi Juśkiewicz, Rob Gitarnik

Niedawno powstał projekt muzyczny pod nazwą Acoustic Music Station.  W skład grupy muzycznej wchodzą KRiSU, Rob Gitarnik, Remi Juśkiewicz. Grają akustycznie. Ich teksty są niemal dla każdego. Generalnie ich utwory, to pozytywne przesłanie muzyczne w rockowym klimacie z domieszką stylu POP oraz czasem trochę bluesa czy utworów lirycznych.

Artyści mają już wieloletnie doświadczenie w swojej karierze. Grywają na mniejszych lub większych koncertach, biorą udział w wielu akcjach charytatywnych. Ostatnio uczestniczyli w koncercie na rzecz pomocy Ukrainie ” Częstochowa dla Ukrainy” oraz podobny koncert w Kłubucku.

Acoustic Music Station tworzą:

KRiSU czyli Krzysztof Bańka – muzyk, kompozytor, wokalista pochodzący z Dąbrowy Górniczej, mieszkający obecnie w Warszawie. Jego kariera zaczęła się od występów w małych klubach muzycznych wraz z innymi wykonawcami. Gra i śpiewa na gitarze już ponad 30 lat, ale pierwszą, autorską płytę wydał w 2020 roku. Płyta „Pamiętasz?…”, to dwanaście klimatycznych utworów. Dwa z nich to kawałki zagrane z Joanną SmajdorDo mnie mów” oraz klip z udziałem Chris Vane i Alergen pt. „Tolerancja„.

 

Rob Gitarnik – ma na swoim koncie trzy płyty „Moje Miasto i Ja”, „Rob Gitarnik i Przyjaciele” i „Randka z Przeznaczeniem“. Obecnie pracuje nad kolejną płytą, która ukaże się w tym roku. Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny. Jego klimat muzyczny, to rock, trochę alternatywy. Jego najnowszy klip jest dedykowany ofiarom wojny w Ukrainie:

Rob Gitarnik „Zgliszcza Mariupola” 2022 r.

Remi Juśkiewicz – Muzyk gra na wielu instrumentach, jest wokalistą, obecnie przebywa w Londynie w Londynie. Jego klimat muzyczny, to teksty poetyckie i taki też klimat melodyjny, ale nie tylko, gra również z  innymi muzykami, także typowo rockowymi. Repertuar, który prezentuje, wydany został na dwóch albumach „Może pojutrze” i „Nie mów o miłości”. Jest również twórcą popularnej, internetowej audycji „Remiza“.

Remi Juśkiewicz „Zasypiam” z 2021 r.

Muzycy otwarci są na współpracę koncertową. Chętnie biorą udział w akcjach dobroczynnych i imprezach okolicznościowych.

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.