Premiera singla „I co dalej?” duetu Chłodno

23 czerwca ukazała się nowość od duetu Chłodno, czyli singiel „I co dalej?”  w ramach projektu „My Name Is New” wytwórni Kayax. Jest to utwór, który rozpoczyna współpracę z Rafałem Smoleniem, który miksował największe hity Dawida Podsiadło, Quebonafide czy The Dumplings, jak również największych artystów w kraju.

I co dalej” to utwór, który powstał na początku pandemii, w 2020 roku. Wyrzucamy w nim wszystkie nasze emocje i odczucia, które towarzyszyły nam podczas tej sytuacji na świecie.
Jest to też swego rodzaju wyrażenie naszych marzeń o lepszym jutrze i odpowiedzialności nas wszystkich za planetę, która jest naszym domem. Wszyscy jesteśmy równi, nie powinno być między nami żadnych granic.

Aktualnie duet pracuje razem z Rafałem Smoleniem nad płytą LP, która, jak nie ukrywają, może nieco zaskoczyć. „Dotychczasowa połowa 2021 to dla nas ogromna inspiracja, bagaż niesamowitych doświadczeń, ale też dni i noce spędzone nad tym, co najbardziej kochamy.”

Reżyseria: Szymon Pałyz
Zdjęcia: Arkadiusz Rakowski
Montaż: Arkadiusz Rakowski
Asystent operatora: Kamil Antczak

O Chłodno
Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.
Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. Samodzielnie zorganizowali dwie trasy koncertowe promujące płytę – w ponad 30 miastach. Zagrali koncert takich wydarzeniach jak Sofar Sounds Katowice, Festiwal Lato na Fortach, czy Arena Live w Arenie Gliwice. Chłodno zostało wybrane do projektu wschodzących artystów polskiej sceny muzycznej „My Name Is New” wytwórni Kayax.

Facebook: https://www.facebook.com/chlodnonam
Instagram: https://www.instagram.com/chlodnonam

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.