Premiera singla Lor „$hrek 2” z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego.

Zespół Lor opublikował najnowszy singiel „$hrek 2”, w którym możemy usłyszeć oryginalny polski głos bajkowego Shreka, czyli samego Zbigniewa Zamachowskiego.

Zespół Lor tworzy Jagoda Kudlińska (wokal), Julia Skiba (pianino), Julia Błachuta (skrzypce) oraz Paulina Sumera (teksty, bas). Na swoim koncie mają występy na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą, m.in. na Open’er Festival, OFF Festival, Orange Warsaw Festiwal, a także koncercie w Parlamencie Europejskim. Ich muzykę można było usłyszeć m.in. w serialach i programach telewizyjnych, stacji takich jak jak TVN („Pod Powierzchnią”, „Nieobecni”) oraz Netflix („Otwórz Oczy”). Zespół miał również zaszczyt uczestniczyć w kreowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu „Chłopi” współpracując przy singlu „Zima – Nisko Słonko”.

Po wyprzedanych koncertach jesiennej trasy „Panny Młode” zespół Lor ponownie wyruszyły w Polskę i zawitały do swoich fanów w Krakowie oraz Warszawie w ramach koncertów „Poprawinowych”. To właśnie tam publiczność mogła usłyszeć przedpremierowo singiel „$hrek 2”.

Zbliżające się 20-lecie premiery filmu „Shrek 2” dodaje dodatkowego wymiaru temu wydaniu. Zespół Lor zachęca słuchaczy do refleksji nad czasem i wspomnieniami, które sprawiają, że czujemy się nieco starzej, ale jednocześnie bogatsi o niezapomniane doświadczenia.

Lor o singlu „$hrek 2”:

Kochamy „Shreka 2” i gdy piszemy wesołe piosenki, nasze inspiracje zawsze zdają się uciekać do sceny z karczmy, w której Kapitan Hak gra na pianinie. Dążymy do osiągnięcia tego klimatu za każdym razem. Teraz potraktowałyśmy tę inspirację bardziej dosłownie.

„$hrek 2” jest o rozstaniu – takim, po którym druga osoba ma się świetnie, a jedyne na co Ty masz ochotę, to płakać i albo zapętlać w kółko jedną piosenkę (nie życzymy nikomu rozstań, ale nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy od teraz nie polecały każdemu do tej roli „$herka 2”), albo oglądać to samo, tylko po to, żeby cokolwiek brzęczało w tle i zagłuszało myśli, gdy wspomnienia utkną w głowie tak, jak dialogi z ulubionego filmu.

A poza tym, film „Shrek 2” obchodzi w tym roku 20 lat. Wszystko złożyło się idealnie. Spróbujcie powiedzieć nam coś, co sprawi, że będziemy czuły się jeszcze starzej.

„$hrek 2” dostępne już w serwisach streamingowych: słuchaj.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.