PREMIERA – To wszystko nie liczy się… DOPÓKI JESTEŚ. – Posłuchaj nowego singla Leepeck’a

Czas zapomnieć o Leepecku, którego znaliście do tej pory. Artysta otwiera nowy rozdział we współpracy z Kubą Galińskim – producentem tworzącym nagrania takich artystów jak Dawid Podsiadło, Sanah czy Mrozu. Niezmiennie kontynuuje współpracę z wytwórnią Agora Muzyka. 

 

„Ale radiówka”, „Ale dobrze się tego słucha”, „Ej, to jest dobre!” – to tylko pierwsze z brzegu komentarze po przedpremierowym odsłuchu najnowszego utworu Leepecka – „Dopóki jesteś”. 

 

Historia powstania utworu jest bardzo urzekająca. Na pytanie co się kryje za singlem Piotr Lipka (Leepeck) odpowiada: 

„Jakiś czas temu dostałem od dziewczyny kubek z napisem „Słoneczko głupie, kwiatek głupi, wszystko głupie gdy Ciebie nie ma”. Pomyślałem, że faktycznie warto wspólnie doświadczać piękna i cieszyć się życiem.  Ale jednocześnie równie ważne, a czasem może nawet ważniejsze, jest to, że mamy drugą osobę u boku w tych najgorszych chwilach. Dlatego w odpowiedzi podarowałem Jej kubek, na którym napisałem „Gdy z chmur nie pada już deszcz i morza znikną już też, to wszystko nie liczy się dopóki jesteś”.

Dopóki jesteś – we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/LeepeckDopoki

„Dopóki Jesteś” to utwór oparty na naturalnych brzmieniach bębnów, pianina i gitar. Nagrany i zaśpiewany z rozmachem, przywodzący na myśl przeboje lat 80 i 90, prosty a jednocześnie głęboki, poruszający oraz wpadający w ucho. Dlatego też singiel będzie promował film „Pokolenie Ikea” (dystr. NEXT FILM) – adaptację bestsellerowej powieści o tym samym tytule. W rolach głównych Bartosz Gelner i Michalina Olszańska. Film wejdzie do kin 3 marca.  

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.