Premierowy odcinek 2. sezonu „Rodu Smoka” na dużym ekranie w kinach Helios.

Helios i Max zapraszają wszystkich sympatyków kultowego uniwersum na premierę wyczekiwanej nowości. We wszystkich kinach sieci zostanie wyświetlony pierwszy odcinek nowego sezonu popularnego serialu HBO Original „Ród smoka”. 

 „Ród Smoka” to opowieść o historii rodu Targaryenów, która powstała na podstawie książki „Ogień i krew”. Ukazuje zdarzenia dziejące się 200 lat przed czasem akcji uwielbianej przez widzów na całym świecie „Gry o tron”. W drugim sezonie serialu zobaczymy Westeros, które znajduje się na krawędzi wojny domowej. Jak zakończy się ta walka o Żelazny Tron? Główne role kreują znani fanom aktorzy: Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Ewan Mitchell i Rhys Ifans. Współtwórcą i producentem wykonawczym serialu jest autor pierwowzoru, czyli George R.R. Martin.

Pierwszy odcinek 2. sezonu „Rodu Smoka” zostanie wyświetlony w poniedziałek, 17 czerwca o godzinie 20:00.

Uczestnictwo w specjalnych seansach będzie bezpłatne. Aby odebrać dwa bezpłatne zaproszenia na pokaz wystarczy dokonać rejestracji pod adresem: rodsmoka.helios.pl do 14 czerwca do godziny 11:59, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego w formularzu. Liczba miejsc jest ograniczona, o dostępności zaproszeń decydować będzie kolejność ich odbioru.

Sieć kin Helios, dzięki współpracy z platformą Max, jako jedyna wyświetli pierwszy odcinek wyczekiwanej produkcji. To doskonała okazja do obejrzenia tej epickiej produkcji na wielkim ekranie, równocześnie z oficjalną premierą na platformie MAX.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.