„Przypomnieć nas” debiutancki singiel Wiktora Waligóry

12 kwietnia ukazał się debiutancki singiel Wiktora Waligóry zatytułowany „Przypomnieć nas”. Młody wokalista prowadzi swój kanał muzyczny na platformie YouTube, gdzie publikuje własne aranżacje ulubionych utworów. Singiel wyprodukował producent, który ma na koncie współpracę z Sanah i Jakubem Skorupą.
Wiktor Waligóra to młody wokalista z Krakowa, który wykonuje ulubione piosenki nagrywając na żywo partie wokalne i instrumentalne. Do tej pory na kanale YT Wiktora gościnnie można było usłyszeć Natalię Przybysz, Ignacego Błażejowskiego czy Dawida Tyszkowskiego, z którymi nagrał utwory live.

Wiktor gra na pianinie, co jest charakterystycznym elementem jego internetowych filmów. Spędził rok szkolny na wymianie w USA, co stało się główną inspiracją dla jego autorskich projektów, nad którymi teraz pracuje.


„Przypomnieć nas” to raczej smutna opowieść o przegranej walce. Czasami chcielibyśmy cofnąć czas, żeby zrobić coś inaczej. Niestety jest to niemożliwe, wtedy pozostaje tylko o tym śpiewać – mówi o swoim singlu Wiktor Waligóra.
Debiutancki singiel „Przypomnieć nas” został wyprodukowany przez Jakuba Dąbrowskiego – młodego producenta muzycznego, który współpracował z takimi artystami jak: Sanah i Jakub Skorupa (Odkrycie Roku Empiku 2022 w kategorii Muzyka).


LINKI:

YT: https://www.youtube.com/@wiktor_waligóra INSTA: https://www.instagram.com/vvaligoora/ TIKTOK: https://www.tiktok.com/@wiktor_waligora

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.