Richard Marx z nowym materiałem!

Richard Marx

RICHARD MARX OGŁASZA WYDANIE ALBUMU SONGWRITER” Z PREMIERĄ 30 WRZEŚNIA! GŁÓWNY SINGEL – JUŻ DZIŚ – „SAME HEARTBREAK DIFFERENT

GOŚCINNIE NA ALBUMIE MIĘDZY INNYMI BURT BACHARACH, KEITH URBAN, CHRIS DAUGHTRU, DARIUS RUCKER I WIELU INNYCH

Zdobywca nagrody Grammy, autor tekstów, producent i autor bestsellerów książkowych, Richard Marx, jest niewątpliwie popkulturowym kolosem, którego wpływy pozostają dziś niezmienne. Napisał i wykonał jedne z najbardziej niezatartych popowych hitów późnych lat 80. i wczesnych 90. („ Endless Summer Nights”, „Hold on to the Nights” i „Right Here Waiting”). Teraz Marx zapowiada nowy wielogatunkowy album i jednocześnie debiut w nowej wytwórni Shelter Records.
Dziś Marx prezentuje również pierwszą muzyczną zapowiedź albumu, będącą popową propozycją na lato… „Same Heartbreak Different Day” została napisana wspólnie z Lucasem Marxem (Katy Perry, Tyron Hapi, Refeci) i Michaelem Jade (Little Big Town, Andy Grammer). , Rachel Platten).
„W swojej karierze miałem okazję pisania utworów wszelkiego rodzaju, z i dla różnych artystów” – mówi Marx. „W końcu przyszło mi do głowy, że nie ma powodu, aby nie nagrać własnego albumu, który porusza się w wielu gatunkach, które kocham”.
W całej swojej karierze Marx przeszedł do historii jako jedyny artysta płci męskiej, którego pierwszych siedem singli znalazło się w pierwszej piątce listy przebojów Billboard. Teraz prezentuje tę wszechstronność dzięki wkładowi legendarnego amerykańskiego kompozytora Burta Bacharacha, Keitha Urbana, Davida Hodgesa z Evanescence i wielu innych mistrzów poszczególnych gatunków.
Przez lata Marx sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie, poczynając od debiutu, który trafił na 8. miejsce na liście Billboard Top 200. Z albumu pochodzą cztery single Top 5, w tym „Hold on the Nights” i „Don’t Mean Nothing”, co przyniosło mu nominację do nagrody Grammy w kategorii „Best Male Rock Vocal Performance” i 1. miejsce na liście albumów Billboard. Kolejny album Marksa, Repeat Offender z 1989 roku, spotęgował jego wcześniejszy sukces, trafiając na pierwsze miejsce i zdobywając poczwórną platynę dzięki dwóm singlom na pierwszym miejscu: „Satisfied” i „Right Here Waiting”.
„Songwriter” rozpoczyna kolejny pracowity rok dla Richarda Marxa, który zeszłego lata wydał książkę, Stories To Tell. Debiut literacki opowiada o życiu i karierze piosenkarza – rozmyślania i odświeżająco szczery opis swoich sukcesów i porażek w przemyśle muzycznym, jakich doświadczał przez ostatnie cztery dekady. Książka jak na razie dostępna tylko w języku angielskim.
Tego lata Marx wyruszy w trasę po Europie, a jesienią wróci do Stanów Zjednoczonych na serię koncertów po USA. Niestety wciąż czekamy na datę koncertu w Polsce. Więcej informacji o trasie: https://richardmarx.com/tour/


 RICHARD MARX

Zdobywca nagrody Grammy, autor tekstów, i producent, Richard Marx, sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie, zdobywając pierwsze miejsca na listach przebojów (dla siebie i innych) w każdej z ostatnich czterech dekad. Pozostaje jedynym męskim artystą w historii, którego pierwszych siedem singli znalazło się w pierwszej piątce listy przebojów Billboard. Jest ojcem trzech dorosłych synów (wszyscy są muzykami), mieszka podróżując pomiędzy Los Angeles a Miami ze swoją żoną Daisy Fuentes. Marks jest aktywny w wielu organizacjach charytatywnych, między innymi: American Cancer Society, St. Judes Childrens Research Hospital lub Mercy for Animals.

Więcej o Richardzie Marxie:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.