Sam Smith i Demi Lovato we wspólnym singlu „I’m Ready”

Sam Smith i Demi Lovato prezentują wspólny utwór „I’m Ready”.

W najbliższą niedzielę w „Dzień Dobry TVN” rozmowa Gabi Drzewieckiej z Samem Smithem. Zapraszamy do oglądania!

„I’m Ready”, ogłoszony przez Sama i Demi na początku tygodnia, to bezwstydny popowy kawałek, który łączy to, co w obu gwiazdach najlepsze. To hymn, mocna deklaracja dwójki, która jest gotowa, by ją pokochać. Emocjonalny tekst idealnie współgra z pulsującymi liniami basu oraz imponującymi riffami. Doniosłości dodaje chór gospel w refrenie.

Do singla powstał fantastyczny teledysk, w którym Sam, Demi i inni bohaterowie biorą udział we własnych igrzyskach olimpijskich. Za reżyserię odpowiada Jora Frantzis (Cardi B, Rosalia), a choreografię ułożył Sean Banhkead (Normani, Missy Elliot). W wideo możemy oglądać m.in. wrestling, nurkowanie, pływanie synchroniczne, gimnastykę i bieg na 100 m. Kulminacją jest ceremonia wręczenia medali. Zobaczcie klip tutaj:

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Sam Smith wydali „To Die For”, „How Do You Sleep?” oraz „Dancing With a Stranger”, duet z Normani. Singiel „I’m Ready” ukazuje się po ogłoszeniu przesunięcia premiery albumu. Szczegóły dotyczące trzeciego krążka Smitha pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy.

W 2019 „Stay With Me” stało się pierwszym utworem Sama, który zdobył miliard streamów na Spotify, a wkrótce w te ślady poszedł singiel „Too Good At Goodbyes”. Smith zakończyli trasę koncertową „The Thrill Of It All World Tour”, w ramach której zagrali ponad 100 koncertów na całym świecie i sprzedali ponad milion biletów. Konto artysty na YouTube ma ponad 10 mln subskrybcji – mało który wykonawca brytyjski może poszczycić się podobnym wynikiem. W trakcie swojej kariery Sam sprzedali ponad 25 mln egzemplarzy albumów i siedem razy trafiali na szczyt najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii, w tym m.in. z utworem „Writing’s On The Wall”. To pierwszy utwór nagrany do Bonda, który znalazł się na szczycie zestawienia, dzięki czemu Smith trafili do Księgi Rekordów Guinessa. Dodatkowo gwiazdor ma na koncie cztery Grammy, trzy BRIT oraz Oscara i Złoty Glob.

Lovato rozpoczęła 2020 singlem „Anyone”, który zaprezentowała na ceremonii Grammy. Artystkę można było oglądać także podczas finału Super Bowl LIV, gdzie zaśpiewała hymn USA. Niedawno w serwisach cyfrowych pojawił się nowy utwór „I Love Me” z klipem w reżyserii Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Drake, Nicki Minaj):

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny