SaMa i Czerń i biel – poznajcie nowy talent na polskiej scenie!

Czerń i biel to debiutancki singiel osiemnastoletniej Magdy

Posłuchaj: https://e-muzyka.ffm.to/samaczernibiel


SaMa, czyli Magda Sałata, to osiemnastoletnia bezpretensjonalna i niebywale utalentowana wokalistka. Śpiew jest dla niej tak naturalny jak oddychanie, a niespotykanie świeżabarwa jej wokalu ma wręcz kojące właściwości.
Jeszcze pół roku temu nikt z rodziny ani znajomych nie miał pojęcia o umiejętnościach wokalnych
SaMej. Odkryła się przed wszystkimi dopiero w programie „The Voice of Poland”. Mimo że młodziutka wokalistka odpadła na samym początku edycji, to telewizyjny debiut rozpoczął najważniejszą przygodę w jej życiu – zauważona przez obecnego managera zaczęła stawiać pierwsze kroki w swojej karierze muzycznej.
Dziś prezentuje światu swój pierwszy singiel Czerń i biel, który powstał we współpracy z kompozytorką, autorką tekstów i wokalistką znaną jako WOLSKA oraz producentem Jakubem Krupskim, który współpracuje z takimi gwiazdami jak Lanberry czy Bryska.

Mój debiutancki singiel opowiada o przełomowym momencie w moim życiu, który się właśnie wydarzył – to historia mojego udziału w programie „The Voice of Poland”. Towarzyszyły temu olbrzymie emocje i także wielkie zwątpienia, ale doprowadziło mnie to do tego miejsca – chwili, gdy mogę zaprezentować swoją własną muzykę światu. Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że ta historia wydarzyła się naprawdę. „Czerń i biel” opowiada o tym, jak się zaczęła

– mówi SaMa.

SaMa, jako przedstawicielka generacji Z, świetnie odnajduje się w nowych mediach. Jej TikTokowy lifestyle’owy profil obserwuje ponad 43 tysiące osób. Inspiracji do muzycznej twórczości poszukuje we własnych przeżyciach i otaczającej ją rzeczywistości. Docenia autentyczność, słucha tego, co ma przesłanie i pozwala na głębszą refleksję. Na jej playliście znajdują się tacy artyści jak: SZA, Conan Gray, Tom Odell, Girl in Red czy Oki, którego ceni zwłaszcza za angażujące teksty. Największym muzycznym autorytetem dla młodej artystki jest Harry Styles, który podobnie jak ona swoją karierę muzyczną rozpoczął od talent show. Jesteśmy przekonani, że także na SaMą czeka wielka kariera i pełne sale koncertowe!

Czerń i biel
słowa: Patrycja Wolska, Magda Sałata
muzyka: Patrycja Wolska, Jakub Krupski, Magda Sałata
ISRC: PL-05X-23-00001
czas: 0:03:08
wydawca: JJ Records
SaMa na:
YouTube: https://www.youtube.com/@magda.salata/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/4xEYSiX0oZb4EkmDnu60Tt
Instagram: https://www.instagram.com/magdasalata/
TikTok: https://www.tiktok.com/@magnulka
Facebook: https://www.facebook.com/magda.salata.sama
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.