Wybieram Kulturę
Aktualności muzyczne, relacje, recenzje płyt, wywiady, artykuły, informacje o imprezach oraz baza artystów i płyt.

sanah bije rekordy – szampan wylewa się… zewsząd!

0

Znana do tej pory tylko nielicznym, sanah z początkiem roku rozpoczęła szturm najnowszym singlem ‘Szampan’ i nic nie wskazuje, żeby szaleństwo wokół tego utworu miało się skończyć! Grany przez największe stacje radiowe utwór łączy w sobie dowcipny, ale refleksyjny tekst i melodię, od której nie sposób się uwolnić. W niecałe 20 dni klip do Szampana otworzono ponad milion razy, jest w czołówce podsumowań listy Shazam Polska, słychać go na antenie największych polskich rozgłośni. Sanah została również włączona do składu tegorocznej edycji Enea Spring Break

Fani wokalistki uniosą też brew ze zdziwienia słuchając udostępnionej właśnie akustycznej wersji Szampana – posłuchaj TUTAJ a ciekawostką jest, że dynamiczna piosenka w oryginale powstała właśnie jako wzruszająca ballada!

Sanah na koncie ma dotychczas tylko wydaną na winylu EP-kę ‘ja na imię niewidzialna mam’ ale fani jej twórczości mogą się już cieszyć – debiutancka płyta sanah ukaże się pod koniec marca. Więcej szczegółów już wkrótce… a będzie się działo!

%d bloggers like this: