sanah: „Melodia” idzie w ślady „Szampana”

Drugi singiel najpopularniejszej wokalistki tego roku już na szczytach list przebojów!

Jej „Szampana” znają wszyscy a Ci którzy zdecydowali się sprawdzić inne utwory sanah, od razu zostają jej fanami. Ale czy następnemu singlowemu utworowi uda się powtórzyć ten sukces? „Melodia” – bo o niej mowa – jest aktualnie już drugi tydzień najczęściej granym utworem w lokalnych stacjach radiowych w Polsce. Utwór podąża szlakiem przetartym przez „Szampana” – trafił już na szczyt Poplisty RMF FM , jest też w czołówce najczęściej wyszukiwanych piosenek w aplikacji Shazam a w serwisie YouTube/Vevo w ciągu 3 miesięcy zanotował ponad 10 milionów odtworzeń.

Dodatkowej popularności balladzie przysporzą też ukazujące się właśnie dwa oficjalnie zatwierdzone przez sanah remixy „Melodii” – jeden przygotowany przez śląskiego DJa i producenta MANDEE (posłuchaj na Youtube) a drugi, podobnie jak przy „Szampanie”, przez mózg grupy Shanguy – NRD1 (posłuchaj / pobierz). 

Zapewne więcej oficjalnych remixów ujrzy światło dzienne dzięki konkursowi na platformie zrzeszającej producentów z całego świata – 2Track, gdzie do 24 czerwca można zgłaszać swoje propozycje remixu i wygrać indywidualną sesję songwritingową z sanah! Szczegóły konkursu TUTAJ

Leave A Reply

Your email address will not be published.