seeme – ,,World Inside”

,,World Inside” to kolejna podróż Artystki w świat dźwięków, chęć zrobienia kroku dalej. Tym razem seeme odchodzi od brzmienia, do którego przyzwyczaiła swoich fanów. Obecność elektroniki, perkusji oraz nieoczywista forma utworu może okazać się dużym zaskoczeniem. To wejście jeszcze głębiej w muzyczny świat i zainteresowania seeme.

„World Inside zachęca do wsłuchania się w siebie, skupienia na tym co w środku… Tym, co naprawdę ważne: naszych emocjach, intuicji, marzeniach. Tym, co skłania nas czasem do refleksji, do zatrzymania się w biegu choć na chwilę. Wielu z nas wciąż poszukuje siebie, próbując usłyszeć swój wewnętrzny głos. Dla mnie jest to bardzo ważne, intuicyjne i naturalne. Ale wiem, że nie każdy tak ma. Stąd pytanie: Czy odnalazłeś już siebie?” – opowiada Artystka

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:
https://ffm.to/seemeworldinside 

Seeme

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jesienią 2018 roku wydała swój pierwszy album pt. „składam się z krótkich historii”, który promowany był przez single „dżon” oraz „miracle”. Swoje pierwsze koncerty zagrała m.in. na Festiwalu Filmowym „Off Camera”, supportując trasę Korteza oraz norweskiego songwritera Thomasa Dybdahla. Występowała również na festiwalach takich jak Enea Spring Break Festival w Poznaniu oraz Open’er Festival w Gdyni.

Seeme w mediach

Facebook

 Instagram

 WWW 

Youtube 

Spotify

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.