Selena Gomez wydała „Rare” w wersji deluxe

Rozszerzona wersja najnowszego krążka Seleny Gomez wzbogacona jest o cztery utwory, w tym nowy singiel „Boyfriend”. Artystka postanowiła przekazać część zysków za zakupy w oficjalnym sklepie na rzecz Plus1 COVID-19 Relief Fund oraz MusiCares COVID-19 Relief Fund.

„Rare” po premierze zadebiutowało na szczycie Billboard 200. Na wersję deluxe trafiły trzy nowe utwory: „Boyfriend”, „She” oraz „Souvenir”, jak również ulubieniec fanów „Feel Me”.

Ogłaszając premierę nowego singla, Selena napisała na swoim Instagramie:
Wielu z Was wie, jak bardzo cieszyłam się na myśl o możliwości wydania utworu „Boyfriend”. To beztroska piosenka o upadaniu i zakochiwaniu się ponownie, a także o tym, że nie potrzebujesz nikogo innego tylko siebie samego, by być szczęśliwym.

Napisaliśmy ten utwór długo, długo przed obecnym kryzysem. W obecnym kontekście chciałabym jasno podkreślić, że chłopak jest teraz bardzo daleko od listy moich życiowych priorytetów. Podobnie jak wszyscy inni na świecie, modlę się za bezpieczeństwo, jedność i wyzdrowienie dla wszystkich w czasach pandemii.

Dlatego też osobiście wspieram Plus1 COVID-19 Relief Fund, jak również przekazuję 1$ z każdego zamówienia w moim oficjalnym sklepie na cele funduszu. „Rare (Deluxe)” z singlem „Boyfriend” dostępne od 9 kwietnia
.

W oficjalnym sklepie Seleny pojawił się nowy merch związany z singlem „Boyfriend”. Dolar z każdego zakupu zostanie przekazany na Plus1 COVID-19 Relief Fund, natomiast zakupy gadżetów związanych z „Dance Again” zasilą konto MusiCares COVID-19 Relief Fund.

Album „Rare” spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem krytyki. Na łamach „TIME” czytaliśmy: „To rzadki popowy dar”, „Variety” oznajmiło: „To jeden z najlepszych popowych albumów w ostatnim czasie”, dziennikarze „Los Angeles Times” stwierdzili, że to najlepsze popowe dokonanie w karierze Seleny, natomiast „Vulture” podsumowało, że „Gomez wraca w swoim najlepszym wydaniu”.

Selena Gomez – „Rare” Deluxe – tracklista:  
1. Boyfriend
2. Lose You to Love Me
3. Rare
4. Souvenir
5. Look at Her Now
6. She
7. Crowded Room (feat. 6lack)
8. Vulnerable
9. Dance Again
10. Ring
11. A Sweeter Place (feat. Kid Cudi)
12. People You Know
13. Cut You Off
14. Let Me Get Me
15. Kinda Crazy
16. Fun
17. Feel Me  

Leave A Reply

Your email address will not be published.