Siostry Melosik z teledyskiem do piosenki „Równocześnie”

SIOSTRY MELOSIK – czyli bliźniaczki Dagmara i Martyna, zdobywczynie Nagrody Publiczności w koncercie „Debiuty” w ramach 55 KFPP w Opolu. Od wielu lat współpracują z Anią Dąbrowską jako chórzystki i współautorki tekstów (trzy nominacje do Fryderyków). Ich autorski materiał utrzymany jest w stylu pop/country, a melodyjne i kobiece piosenki wyróżniają się zarówno ich naturalnie spójnymi głosami, przemyślanymi tekstami jak i surowym, gitarowym brzmieniem.

W 2011 roku piosenka w wykonaniu Sióstr „Żeńsko-męska gra” promowała film Łukasza Palkowskiego „Wojna żeńsko-męska”. W roku 2016 ich kompozycja „Znam na pamięć dalszy ciąg” ukazała się na limitowanej wersji albumu Ani Dąbrowskiej „Dla naiwnych marzycieli”. W 2018 roku utwór Sióstr „Batumi” przyniósł im zwycięstwo w opolskich „debiutach”. W listopadzie 2018 ukazał się kolejny singiel duetu „Równocześnie”. Teledysk do piosenki powstał jako podziękowanie za głosy oddane w konkursie Debiuty i został w całości zrealizowany za zdobytą tam nagrodę pieniężną.

Producentami płyty SIÓSTR MELOSIK są Bartosz Staszkiewicz i Kuba Galiński, odpowiedzialni za brzmienie zespołów takich jak Sofa czy Dr Misio.


SIOSTRY MELOSIK – RÓWNOCZEŚNIE

Utwór „Równocześnie” dostępny także we wszystkich serwisach streamingowych: http://soundline.biz/SiostryMelosikRownoczesnie/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny