SOAP&SKIN powraca z trzecim krążkiem!

SOAP&SKIN

POWRACA Z TRZECIM KRĄŻKIEM

„From Gas to Solid / you are my friend”  to tytuł trzeciego wydawnictwa Anji Plaschg, kryjącej się pod pseudonimem Soap&Skin. Płyta trafi na półki sklepowe 26 października nakładem wytwórni Play It Again Sam. Jest to pierwsze wydawnictwo artystki od sześciu lat i następca albumu „Narrow”  z 2012 r. (nr 1 na austriackiej liście najlepiej sprzedających się krążków). W przerwie między jednym wydawnictwem, a drugim Anja była pochłonięta nie tylko macierzyństwem, ale również tworzeniem muzyki do filmu i sztuk teatralnych oraz aktorstwem

„Heal”  to pierwszy zwiastun najnowszego krążka. Lyric video do utworu można obejrzeć tutaj.

Materiał na płytę został zarejestrowany w zaciszu domu Soap&Skin w Wiedniu. Za jego produkcję odpowiedzialna jest sama artystka. Na płycie znajdzie się 12 kompozycji, w tym cover legendarnego utworu Louisa Armstronga „What A Wonderful World”.

Ludzie mówią mi, że pracuję w dość nietypowy sposób. Próbuję wszystkiego, nawet jeśli w projekt zaangażowani są inni muzycy. Mój proces tworzenia porównuje się do malowania obrazów. Oznacza to, że moja muzyczna edukacja mnie nie ogranicza i potrafię zaufać temu, co słyszę. Daje mi to więcej wolności. – mówi Anja.

Oto tracklista:

1.This Day

 1. Athom
 2. Italy
 3. (This Is) Water
 4. Surrounded
 5. Creep
 6. Heal
 7. Foot Chamber
 8. Safe With Me
 9. Falling
 10. Palindrome
 11. What A Wonderful World
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.