Spotkaj się z artystami przed Fryderykami! Już jutro rusza specjalna strefa fanów

W sobotę, 22 kwietnia zostaną rozdane najważniejsze muzyczne nagrody w Polsce. A dzień wcześniej w Arenie Gliwice spotkania artystów z fanami! Darmowe wejściówki czekają na chętnych!

Kto w tym roku wyjedzie z Gliwic z Fryderykiem w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę 22 kwietnia podczas Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Ceremonii wręczania statuetek laureatom towarzyszyć będzie wyjątkowy koncert z udziałem najbardziej uznanych polskich wykonawców. Swój udział potwierdziły między innymi: nominowana do nagrody Fryderyk aż w czterech kategoriach Brodka, Natalia Szroeder z dwoma nominacjami na koncie, a także Doda, Lanberry, Bovska, Julia Wieniawa oraz Sara James, Ania Leon i Zalia, rywalizujące o statuetkę w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Na gliwickiej scenie zobaczymy także Mroza – autora takich przebojów jak „Złoto” czy „Za daleko” z pięcioma nominacjami do Fryderyka, przedstawicieli sceny hip hopowej: Smolatego i Szczyla, Grzegorza Hyżego, Michała Barańskiego, Marka Napiórkowskiego, a także Rubensa, który za swój pierwszy album „Piosenki których nikt nie chciał” zabrał aż sześć nominacji do najważniejszych nagród muzycznych. Zagra również zespół T.Love, Feel, formacja Rita Pax oraz kultowy wśród fanów black i death metalu zespół Behemonth.

Zapowiada się wieczór pełen muzycznych atrakcji. A dzień wcześniej atrakcje dla fanów i spotkania z wybranymi artystami!

STREFA FANÓW W ARENIE GLIWICE: 

Znana z kulturalnych inicjatyw Arena Gliwice 21 kwietnia otworzy drzwi dla miłośników muzyki już podczas prób generalnych! W piątek, dzień przed Galą Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, od godziny 16:30 do 20:30, na terenie Areny (przestrzeń przy wejściu C), będzie można spotkać się z wybranymi artystami: porozmawiać o muzyce, zrobić zdjęcie, poprosić o autograf.

W strefie fanów na wielbicieli muzyki czekać będą między innymi T.Love, Feel, Bovska, Lanberry i Rubens.

Spotkanie ma charakter otwarty. Poprowadzi je dziennikarz radia RMF – Maciej Jędruch. Zapraszamy w imieniu organizatorów i artystów.

Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej Fryderyk Festiwal 2023 transmitowana będzie w TVN, Playerze oraz portalu Onet. Relacje z gali będzie można usłyszeć także na antenie Radia  RMF. Uroczystość poprowadzą: Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska, Wojciech Łozowski i Marcin Prokop.

W sprzedaży są jeszcze bilety na Galę. Szczegółowe informacje dostępne są na: https://fryderyki.pl/bilety/

Więcej bieżących informacji na wydarzeniu FB:  https://www.facebook.com/FryderykFestiwal

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.