Atramentowa na Fanaberiach w Wałbrzychu – Relacja z koncertu Stanisławy Celińskiej

Stanisława Celińska – w towarzystwie zespołu – zaśpiewała utwory z płyty „Atramentowa” i z „Suplementu”. Aktorka odgrywała swoją kolejną wspaniałą rolę – piosenkarki, która wie, o czym śpiewa i wie, jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

Naturalna, otwarta, prawdziwa. Stanisława Celińska na scenie to zjawisko, od którego naprawdę trudno oderwać wzrok. Śpiewa tak, jak gdyby wszystkie emocje kumulowała tylko w dźwiękach. To jest właśnie fenomenalne na jej koncertach i nieprawdopodobne, że  można stworzyć taką aurę wokół siebie.

Od samego początku było magicznie. Artystka śpiewała utwory i przeplatała je wspomnieniami. Stworzyła w Teatrze niesamowitą aurę, która udzieliła się widzom. Kiedy śpiewa, robi to całą sobą, dlatego tak uwielbiam jej koncerty i moim osobistym osiągnięciem jest to, że byłem wielokrotnie na występach „ Cioci Stasi”. Jest tak naturalna i ma bezpretensjonalny kontakt z publicznością, że każdy występ jest już od początku skazany na sukces.

Artystka śpiewała utwory z płyty „Atramentowa”- skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla niej. W jej cudownej i nastrojowej interpretacji zabrzmiały m.in. niepowtarzalne teksty Wojciecha Młynarskiego, Doroty Czupkiewicz, Muńka Staszczyka i Marcina Sosnowskiego. Artystka wykonała również utwory z krążka  „Suplement”, do którego sama Celinska napisała teksty. Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha i wrażliwości, z której  znane są koncerty Stanisławy.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.