Ta piosenka już jest światowym hitem. Zobacz Nause „Dynamite” 💣💣💣

Nause podbijają światowe listy przebojów
Zobacz teledysk do „Dynamite”

650 tysięcy odtworzeń dziennie w serwisie Spotify i kolejne sukcesy na listach przebojów. Szwedzki duet Nause chwytliwym singlem „Dynamite” rozpoczął światową ekspansję. Do piosenki zrealizowano teledysk, który właśnie pojawił się w sieci

 


– Nigdy nie byliśmy tak zadowoleni z piosenki, jak jesteśmy z „Dynamite”. Chcemy, aby usłyszał ją cały świat – mówili Szwedzi po premierze singla. Dziś śmiało można powiedzieć, że ich  marzenie się spełniło. Nause to mieszkający w Sztokholmie przyjaciele od czasów dzieciństwa, Jacob Criborn i Leonard Scheja. Na koncie mają ponad 100 mln streamów w Spotify i ponad 180 tys. subskrybentów. Od premiery ich przebojowej piosenki „Dynamite” te liczby cały czas rosną! Muzycznie Nause do połączenie popu, dance i electrohouse’u. Taka też jest singlowa piosenka „Dynamite”, w której wsparcia Szwedom udzielił Amerykanin Zak Waters, nagrywający jako Pretty Sister.

Teledysk do utworu wyreżyserował Isak Lindberg, a można go zobaczyć pod tym adresem: https://youtu.be/E-ooo9a6Ttg.

Nause ma już na koncie kilka przebojów, choćby „Made Of”, „Mellow” i „Hungry Hearts”. Pierwsze dwa uzyskały w Szwecji, odpowiednio, status podwójnie platynowego oraz złotego singla. Jacob i Leonard nagrywają razem od 2008 roku. Singel „Dynamite” jest początkiem ich współpracy z wytwórnią Warner.

Leave A Reply

Your email address will not be published.