THE KVB: nowy album w październiku!

THE KVB
NOWY ALBUM W PAŹDZIERNIKU

12 października na półki sklepowe trafi szósty album The KVB „Only Now Forever”. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Invada Records.

Zespół zaprezentował klip, który powstał do „Above Us”. Video można obejrzeć tutaj. Teledysk wyreżyserował Alden Volney (Jamie xx, Songhoy Blues, Temples).

Po intensywnym tournee „Of Desire” po Europie, Azji i poza nią, The KVB powrócił do studia, aby zanurzyć się w dźwiękowych eksperymentach. Rezultatem tej pracy jest „Only Now Forever”, który otwiera nowy rozdział w rozwoju muzycznym zespołu. Materiał na płytę w całości powstał w berlińskim mieszkaniu w ciągu 2017 r.

„W przeszłości mocno się ograniczaliśmy pod względem produkcji tak, aby muzyka dobrze brzmiała na żywo. Tym razem daliśmy się ponieść atmosferze, która wyznaczała kierunek,  którym chcieliśmy podążać. Rozwinęliśmy nasze kompozycje i instrumentarium”  – mów The KVB.

Duet na jesieni zawita do Polski i zagra dwa koncerty: w poznańskiej Meskalinie (15 listopada) oraz warszawskim Pogłosie (16 listopada).

Oto trakclista:

  1. Above Us
  2. On My Skin
  3. Only Now Forever
  4. Afterglow
  5. Violet Noon
  6. Into Life
  7. Live In Fiction
  8. Tides
  9. No Shelter
  10. Cerulean
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny