Tom Odell ogłasza trasę koncertową “THE BLACK FRIDAY TOUR”. Artysta ponownie wystąpi w Polsce!

Tom Odell wyrusza w trasę koncertową! Autor hitu „Another Love” zawita do Polski 27 marca 2024 roku.

1

“THE BLACK FRIDAY TOUR” to największa trasa koncertowa po UK i Europie w dotychczasowej karierze Toma Odella. Nie mogło na niej zabraknąć i Polski! Podczas trasy artysta będzie promował swój najnowszy album „Black Friday”, którego premiera 26 stycznia 2024 roku (przedsprzedaż płyty TUTAJ). Gościem na trasie w Europie będzie Wasia Project.

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 25 października o godz. 13:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 26 października o godz. 11:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 27 października o godz. 11:00 na LiveNation.pl

Tom Odell cieszy się imponującą karierą od ponad dekady, jest laureatem prestiżowych nagród BRIT i Ivor Novello. Artysta ma na koncie 5 docenionych albumów, które przyniosły mu 28 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify, 4 miliardy streamów w dotychczasowej karierze i 8 milionów zasięgu na różnych platformach social media. Nadchodzący nowy album “Black Friday” pokazuje, że Tom Odell wkracza w nowy, bogaty muzyczny rozdział w swojej podróży jako piosenkarz, autor tekstów, muzyk i producent. Uzbrojony w nowo odkryte poczucie wolności i kreatywnej kontroli, zaprezentuje hipnotyczny kalejdoskop organicznie skonstruowanych piosenek, nagranych w jego studiu, z gitarą na kolanach, gdzie śpiewał i nagrywał piosenki w taki sam sposób, w jaki zostały napisane, czyli z czystą autentycznością. Delikatna perkusja i bas, wraz z pięknymi aranżacjami smyczkowymi dopełniają intymności i tęsknoty, które przenikają się przez cały czas. “Black Friday” będzie wspaniałym powrotem dla wieloletnich wielbicieli, jednocześnie zdobywając nowe rzesze fanów.

Tom udostępnił do tej pory dwa utwory z nowej płyty, „Somebody Else”, który pojawił się wraz z ogłoszeniem albumu, oraz tytułowy numer „Black Friday”. Singiel „Black Friday” został wydany w zeszłym miesiącu i był jednym z najwyżej notowanych, nowych utworów na brytyjskiej liście przebojów, wprowadzając Toma do pierwszej setki najczęściej streamowanych artystów na świecie, z 2 milionami streamów tylko pierwszego dnia i 20 milionami streamów do tej pory. Zapadająca w pamięć i niezaprzeczalnie odnosząca się do rzeczywistości ballada „Black Friday” odbija się szerokim echem, generując liczny content od fanów na TikTok i 150 milionów wyświetleń na platformie. Wyjątkowa więź, jaką publiczność ma z piosenką, jest namacalna, o czym świadczy filmik, na którym Odell wykonuje utwór na koncercie jeszcze przed jego wydaniem.

Przebojowy utwór Toma „Another Love” również stał się viralem w 2022 roku, co zaowocowało ponad 4 milionami odtworzeń na TikTok, ponad dwoma miliardami streamów i miejscem w pierwszej dziesiątce na brytyjskiej oficjalnej liście przebojów i amerykańskiej liście Hot AC Chart. Piosenka stała się również hymnem w filmach protestacyjnych przeciwko wojnie na Ukrainie.

Pełna lista koncertów “THE BLACK FRIDAY TOUR”:

11 March – Glasgow, UK – o2 Academy Glasgow
12 March – Manchester, UK – o2 Apollo Manchester
13 March – Wolverhampton, UK – Civic Hall
15 March – London, UK – Roundhouse
16 March – London, UK – Roundhouse
19 March – Esch-sur-Alzette, Luxembourg – Rockhal
20 March – Antwerp, Belgium – De Roma
21 March – Brussels, Belgium – AB
23 March – Amsterdam, Netherlands – AFAS
24 March – Cologne, Germany – Palladium
25 March – Munich, Germany – Zenith
27 March – Warsaw, Poland – Torwar
28 March – Prague, Czech Republic – Forum Karlin
30 March – Hamburg, Germany – Sporthalle Hamburg
31 March – Berlin, Germany – Verti Music Hall
1 April – Frankfurt, Germany – Jahrhunderthalle
3 April – Vienna, Austria – Gasometer
4 April – Milan, Italy – Alcatraz
6 April – Zurich, Switzerland – Halle 622
7 April – Paris, France – Salle Pleyel
9 April – Barcelona, Spain – Razzmatazz
10 April – Madrid, Spain – La Riviera

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.