Drugi sezon „30 srebrników” już od dziś tylko na HBO Max.

Drugi sezon serialu „30 srebrników” jest od dziś dostępny w serwisie HBO Max. Osiem odcinków uznanej przez krytyków hiszpańskiej produkcji to wciągająca historia księdza Vergary, który szukając schronienia w ramionach Diabła zostaje zmuszony do odnalezienia skarbu: jednego z 30 srebrników, za które Judasz zdradził Jezusa Chrystusa.

 

Większość mieszkańców położonego na odludziu hiszpańskiego miasteczka Pedraza straciła rozum i przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Elena (Megan Montaner) leży w śpiączce. Paco (Miguel Angel Silvestre), targany wyrzutami sumienia, próbuje się nią opiekować. Gdy przerażające zjawiska przybierają na sile, bohaterowie muszą stawić czoła nowemu wrogowi (Paul Giamatti). Komuś tak zepsutemu, że boi się go nawet Diabeł.

W serialu występuje m.in.Paul Giamatti („Iluzjonista”, „Billions”, „Kac Vegas w Bangkoku”), Najwa Nimri („Dom z papieru”), Eduard Fernández, Megan Montaner, Miguel Ángel Silvestre, Macarena Gómez i Pepón Nieto.

Reżyserem „30 srebrników” jest Álex de la Iglesia, za scenariusz odpowiada Álex de la Iglesia i Jorge Guerricaechevarría.

Zdjęcia do drugiego sezonu  „30 srebrników” powstawały w Hiszpanii, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Francji oraz Wielkiej Brytanii.

 

*Pierwszy sezon serialu można oglądać na antenie kanału Metro od 16 października w poniedziałki o 23:35.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.