Two Door Cinema Club prezentuje „Once” na dwa dni przed premierą nowego krążka!

Zespół Two Door Cinema Club ujawnił kolejny zwiastun najnowszego krążka „False Alarm”. Kompozycja nosi tytuł „Once”. 

„Fraza „raz w życiu” pojawiła się w rozmowie i zacząłem się zastanawiać, co to właściwie znaczy w dzisiejszych czasach? Jeśli wszystko można uchwycić na kamerze i obejrzeć potem milion razy, to czy rzeczywiście coś wydarza się tylko raz w życiu? Wszyscy jesteśmy produktami i każdy buduje swoją markę” – tak o utworze mówi Alex Trimble.

„Once” zwiastuje najnowsze wydawnictwo zespołu „False Alarm”. Płyta trafi na półki sklepowe już w najbliższy piątek nakładem Prolifica Inc/PIAS. Nowy materiał został zarejestrowany w trakcie sesji w Londynie i Los Angeles. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Jacknife Lee  (U2, R.E.M., The Killers). „False Alarm” skanuje i ośmiesza społeczne i środowiskowe bolączki współczesnego świata. Zawiera w sobie elementy popu, funku, disco, rocka i soulu. 

Grupa powróciła na scenę latem w zeszłym roku grając koncert w ramach londyńskiego Community Festival, gromadząc ponad 35 000 widownię.Two Door Cinema Club ma na swoim koncie ponad 2 mln sprzedanych płyt, ponad 2 milardy odtworzeń na platformach streamingowych oraz 300 mln odsłon na Vevo i Youtube. 

Zespół tworzą: Alex Trimble, Sam Halliday oraz Kevin Baird.

Tracklista „False Alarm”:

1. Once
2. Talk  
3. Satisfaction Guaranteed 
4. So Many People
5. Think
6.  Nice
7.  Break
8.  Dirty Air
9. Satellite
10. Already Gone

Zamów w przedsprzedaży „False Alarm”

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny