Wybieram Kulturę
Aktualności muzyczne, relacje, recenzje płyt, wywiady, artykuły, informacje o imprezach oraz baza artystów i płyt.

Two Door Cinema Club prezentuje „Once” na dwa dni przed premierą nowego krążka!

0
Zespół Two Door Cinema Club ujawnił kolejny zwiastun najnowszego krążka „False Alarm”. Kompozycja nosi tytuł „Once”. 

„Fraza „raz w życiu” pojawiła się w rozmowie i zacząłem się zastanawiać, co to właściwie znaczy w dzisiejszych czasach? Jeśli wszystko można uchwycić na kamerze i obejrzeć potem milion razy, to czy rzeczywiście coś wydarza się tylko raz w życiu? Wszyscy jesteśmy produktami i każdy buduje swoją markę” – tak o utworze mówi Alex Trimble.

„Once” zwiastuje najnowsze wydawnictwo zespołu „False Alarm”. Płyta trafi na półki sklepowe już w najbliższy piątek nakładem Prolifica Inc/PIAS. Nowy materiał został zarejestrowany w trakcie sesji w Londynie i Los Angeles. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Jacknife Lee  (U2, R.E.M., The Killers). „False Alarm” skanuje i ośmiesza społeczne i środowiskowe bolączki współczesnego świata. Zawiera w sobie elementy popu, funku, disco, rocka i soulu. 

Grupa powróciła na scenę latem w zeszłym roku grając koncert w ramach londyńskiego Community Festival, gromadząc ponad 35 000 widownię.Two Door Cinema Club ma na swoim koncie ponad 2 mln sprzedanych płyt, ponad 2 milardy odtworzeń na platformach streamingowych oraz 300 mln odsłon na Vevo i Youtube. 

Zespół tworzą: Alex Trimble, Sam Halliday oraz Kevin Baird.

Tracklista „False Alarm”:

1. Once
2. Talk  
3. Satisfaction Guaranteed 
4. So Many People
5. Think
6.  Nice
7.  Break
8.  Dirty Air
9. Satellite
10. Already Gone

Zamów w przedsprzedaży „False Alarm”

%d bloggers like this: