Twórca najczęściej granej piosenki w radiach w 2019 roku powraca z nowym singlem!

Kolejny przebój Drenchilla i Indiiany!

Posłuchaj „Forever Summer”

Twórca najczęściej granej piosenki w radiach w 2019 roku powraca z nowym singlem!

Choć dopiero maj, Drenchill ogłasza rozpoczęcie sezonu letniego! „Forever Summer” to nowy singiel portugalskiego producenta oraz holenderskiej wokalistki Indiiany, którzy mają na koncie już dwa wielkie przeboje.

Wydany w listopadzie 2018 roku „Freed From Desire” (cover utworu Gali z lat 90.) był niepodważalnym hitem w naszym kraju! Singiel zdobył certyfikat podwójnej platynowej płyty, podbił listę Spotify Viral oraz był najczęściej wyszukiwaną na Shazamie w Polsce. Była to tez najczęściej graną piosenką w radio w całym 2019 roku! Również kolejny singiel, „Never Never“, świetnie radził sobie na falach radiowych oraz wygenerował ponad 23 miliony odtworzeń w serwisach streamingowych i na YouTube.

Swój nowy singiel „Forever Summer”, Drenchill ponownie stworzył z Indiianą, która zaśpiewała w największych przebojach Drenchilla. Ta dwójka idealnie się uzupełnia – „Forever Summer” to znów genialne połączenie chwytliwej, porywającej do tańca produkcji Drenchilla oraz melodyjnych wokali Indiiany. Ten numer rozgrzeje nie jedną wakacyjną imprezę. Kto nie chciałby, żeby takie lato trwało wiecznie?

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny