Już jutro wakacyjna noc z horrorami w kinach Helios!

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów spragnionych mocnych emocji na jedyny w swoim rodzaju Maraton Horrorów. W piątek, 18 sierpnia, podczas jednej przerażającej nocy kinomani będą mogli zobaczyć cztery znakomite horrory, w tym aż trzy najnowsze produkcje.
Maraton Horrorów w kinach Helios odbędzie się w nocy z 18 na 19 sierpnia. Jako pierwszy na wielkich ekranach wyświetlony zostanie film „DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA”, czyli nowa interpretacja historii Drakuli. To jednak nie będzie spotkanie z wampirem jak w klasycznej opowieści, lecz na tytułowym statku Demeter, którym podróżował Drakula.
Dalej dryfując na morzu, tym razem przenosimy się na opuszczoną platformę wiertniczą. „CZARNY DEMON” to horror na podstawie meksykańskiej legendy, w której ojciec musi bronić rodziny przed żądną krwi morską bestią. Maraton będzie jedyną okazją do obejrzenia filmu w kinie!
Następnie widzowie ujrzą kolejną tegoroczną nowość – „PAJĘCZYNA”, a na koniec na najodważniejszych czeka „PRÓBA”.

*Bilety na najbliższą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe dostępne są na stronie:www.helios.pl/nmf_horrory, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kin Helios.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.